Nowe modułowe nawiewniki Halton - jeden produkt dla wielu rozwiązań.


Halton wprowadził do swojej oferty nową linię modułowych nawiewników powietrza (Modular Air Diffuser), która oferuje elastyczność i zdolność adaptacji do zmieniających się potrzeb miejsca.


Należące do nowej linii nawiewniki typu DSS i DCS to produkty nadające się do szerokiego zastosowania, co zapewnia opcja pięciu wymiennych paneli - każdy o innej konstrukcji i charakterystyce. Modułowa koncepcja produktu pozwala na łatwy dobór i wybór modelu dla konkretnych potrzeb.
Modułowa konstrukcja nawiewników powietrza Halton DSS i DCS oferuje wiele rozwiązań opartych na jednym podstawowym module 600 x 600 mm. DSS i DCS można z łatwością dostosować do zmieniających się wymogów wentylacji. Wzór panelu przedniego można wybrać w zależności od zmieniających się potrzeb wizualnie i funkcjonalne. Wymienialne panele posiadają dyfuzory stożkowe, perforowane, z wieloma dyszami i model nawiewnika wirowego.
Wybór nawiewnika zależy od indywidualnych potrzeb danego pomieszczenia, takich jak natężenie przepływu powietrza i prędkość powietrza w strefie pracy. Połączenie za pomocą kanału wentylacyjnego dostępne jest w kilku rozmiarach i można je modyfikować na miejscu. Poszczególne elementy urządzenia mogą być w łatwy sposób zmienione w trakcie procesu budowlanego, jak również przez cały okres eksploatacji systemu.
Linia Modular Air Diffuser z produktami DSS i DCS jest w ofercie Halton od października 2008.
Wszystkie produkty Halton są produkowane zgodnie z normą jakości ISO 9001.