Nowe mierniki cęgowe True-RMS serii 320 są bardzo trwałe, przeznaczone do zastosowań ogólnych oraz rozwiązywania problemów w warunkach roboczych. Umożliwiają bezpieczny i szybki, a także bezstykowy pomiar prądu.

Nowe mierniki cęgowe Fluke doskonałe nawet w najtrudniejszych warunkach
Pomiary rzeczywistych wartości RMS oraz zoptymalizowana ergonomia sprawiają, że mierniki cęgowe Fluke z serii 320 są najlepszym wyborem dla elektryków instalacji przemysłowych i mieszkaniowych. Na przykład model Fluke 323 doskonale nadaje się do pomiarów prądu do 400 A w ciasnych szafkach z kablami.

Mierniki cęgowe Fluke 323, 324 i 325 True-RMS łączą funkcjonalność z wysoką jakością. Zaprojektowane do użytkowania przy instalacjach komercyjnych, mieszkaniowych, w przemyśle lekkim oraz HVAC (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja). Dzięki cieńszym szczękom i stożkowej budowie te ergonomiczne mierniki cęgowe są wyjątkowo proste w obsłudze. Są też równie trwałe, jak każdy przyrząd Fluke, dlatego wytrzymują upadki nawet z wysokości do 1 m. Posiadają kategorie bezpieczeństwa CAT III 600 V oraz CAT IV 300 V.

Modele 324 i 325 mają podświetlany wyświetlacz, który pozwala na łatwe odczytanie wyników pomiarów w każdym otoczeniuMożliwości pomiarowe:

Pomiary prądu AC do 400 A

Pomiary napięcia AC i DC do 600 V

Precyzyjne pomiary prawdziwej wartości RMS napięcia i prądu AC przebiegów nieliniowych

Pomiar rezystancji do 40 kΩ z detekcją ciągłości

Funkcje:

Smukła, ergonomiczna konstrukcja

Duży ekran

Kategoria bezpieczeństwa CAT IV 300V/CAT III 600 V

Przycisk Hold,

Miękki pokrowiec

Dwuletnia gwarancja


Więcej na: [url]http://m-and-m.netpr.pl/pr/222711/nowe-mierniki-cegowe-fluke-doskonale-nawet-w-najtrudniejszych-warunkach
Źródło: ''