Rodzina produktów marki Keller systematycznie powiększa się. W ofercie hurtowni należących do Grupy SBS pojawiły się kolejne nowości: udoskonalone kotły węglowe KWS, oraz sterowniki temperatury, dedykowane do współpracy z kotłami c.o.

Nowe kotły i sterowniki Keller w ofercie Grupy SBS
W znanych na rynku kotłach Keller KWS, przeznaczonych do wysokoefektywnego spalania węgla kamiennego typu groszek i orzech, wprowadzono kilka nowych, istotnych rozwiązań. Najważniejsze z nich to płynna modulacja mocy w zakresie 1 % - 100 %, sterowanie pompami c.o., c.w.u., cyrkulacyjną i podłogową, oraz czujnik spalin w zestawie.

Duże drzwi komory zasypowej, dodatkowe drzwi do czyszczenia wymiennika kotłowego i możliwość zamiany kierunku otwierania drzwi – prawe/lewe powodują, że kotły są przyjaźniejsze w obsłudze. Kotły pracują w trybie lato/zima – pozwalającym na przygotowanie ciepłej wody użytkowej poza sezonem grzewczym. Sterownik z czujnikiem spalin umożliwiający podłączenie modułu GSM oraz modułu internetowego dostępny jest w standardowej ofercie.

System bezpieczeństwa STB z zabezpieczeniowym ogranicznikiem temperatury zapewnia ochronę przed przegrzaniem. W przypadku wzrostu temperatury wody w wymienniku powyżej 85°C bezpiecznik STB odcina zasilanie sterownika i wentylatora, powodując samoczynne wygaszanie się kotła i obniżenie temperatury czynnika grzewczego. Nowe modele kotłów Keller KWS dostępne są w wersjach o mocy od 14 do 33 kW.

Kolejna nowość w katalogu to sterowniki Keller. Łatwe w programowaniu, dzięki histerezie o wąskim zakresie pozwalają na skuteczne kontrolowanie temperatury w pomieszczeniu. Posiadają rozbudowane funkcje pozwalające na wygodne sterowanie ogrzewaniem: 4 niezależne, regulowane temperatury: komfortową, ekonomiczną, urlopową i przeciwzamrożeniową; 3 programy fabryczne i 7 programów modyfikowanych przez użytkownika, oraz rozbudowany tryb pracy urlopowej. Dostępne są w wersji przewodowej oraz radiowej.


www.grupa-sbs.pl