Nowa generacja środków do czyszczenia klimatyzacji Frionett.
Środki czyszczące przyszłości istnieją! Nowe Frionett® już dostępne!
Jeżeli regularnie czyścisz i dezynfekujesz urządzenia i instalacje:
• będą one sprawnie działać,
• zapobiegniesz zanieczyszczeniom bakteryjnym,
• nie dopuścisz do rozwoju zanieczyszczeń zapachowych,
• wydłużysz sprawność instalacji.
Frionett® - teraz w nowej formule, wynikającej z rozwoju i badań w Grupie Dehon - zaprojektowany w celu optymalizacji wydajności grzejnej wymienników ciepła, jak również ich skuteczności.


Do wyboru 3 nowe produkty: Frionett®Power, Frionett®Activ i Frionett®Kontakt obejmujące cały zakres potrzeb dotyczących czyszczenia, dezynfekcji, zapobiegania i dezodoryzacji wszystkich aplikacji (klimatyzacja, chłodnictwo, przemysłowe urządzenia chłodnicze, szpitale, profesjonalne kuchnie itp.
Opracowując nową formułę środka czyszczącego, inżynierowie stworzyli płyn do ‘wszystkich powierzchni’ w zakresie: stal, aluminium, miedź, stal nierdzewna, kafelki, szkło, ... przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej skuteczności i zgodne z europejskimi przepisami.

Środki czyszczące Frionett – dotychczasowa seria oferowana przez Iglotech
1. Frionett®2 posiada silne właściwości bakteriobójcze (Legionella, Listeria, Salmonella) oraz grzybobójcze (usuwa pleśń, szlam, glony, które osadzają się na wymiennikach). Przed użyciem Frionett®2 powinien zostać rozcieńczony wodą. Środek dostępny jest w pojemniku 3.8 l.
2. Frionett®Clim jest produktem z szerokiej gamy marki Frionett® przeznaczony do czyszczenia parowników. Ma właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze oraz wirusobójcze. Znakomity do usuwania skutków wilgoci. Szybko eliminuje nieprzyjemne zapachy na okres nawet do 6 m-cy. Jeden pojemnik Frionett®Clim wystarcza do wyczyszczenia dwóch ściennych jednostek klimatyzatora o mocy 4,0 kW. Środek znajduje zastosowanie także w klimatyzacji samochodowej.
3. Paski PanStrip przeznaczone do tac ociekowych. Chronią oraz kontrolują rozwój bakterii, glonów i wirusów w tacach ociekowych, przez okres do 6 miesięcy.
4. Frionett®2 RTU jest rozcieńczoną formą koncentratu Frionett®2 gotowego do użycia, w opakowaniu o pojemności 0,95 l, z atomizerem. Przydatny, szczególnie w przypadku trudno dostępnych miejsc takich jak: szafy chłodnicze oraz klimatyzatory kasetonowe.