Dziś ruszyła nowa wersja forum dyskusyjnego. Częstym użytkownikom forum radzimy rejestrację - założenie własnego konta.


Szanowni Czytelnicy!
O dziś udostępniamy nowe forum dyskusyjne, w miejsce poprzedniego. Przepraszamy, że tak długo musieliście na nie czekać!
Nowe forum, choć w pełni autorskie i stworzone specjalnie dla branży HVACR przez programistów i grafików Citynet Media Sp. z o.o., tworzyliśmy opierając się na aktualnych trendach panujących w Internecie.
Od dziś wypowiedzi publikować mogą zarejestrowani użytkownicy, a także Ci, którzy wstępują tu jednorazowo. System forum jest otwarty: każdy bez zakładania konta i logowania może również przeczytać i napisać post w każdym z działów. Niezalogowany forumowicz otrzyma login "gość". Osobom zainteresowanym dłuższą aktywnością na forum polecamy założenie konta (rejestrację). Dzięki tej opcji wyeliminujemy problem z podszywaniem się niektórych forumowiczów pod cudzymi pseudonimami.
Przyglądając się wątkom na naszym forum podzieliliśmy je na 8 podstawowoych grup temaycznych. Sporo czasu zajęło nam przypisanie ponad 1700 wątków (publikowanych od roku 2001, kiedy to wprowadziliśmy zmiany do forum) do tychże grup. Przy okazji "odkryliśmy", że wątków na forum bylo ok. 1700, a odpowiedzi aż ponad 7000!
Aktualne grupy tematyczne nowego forum obejmują:
- problemy techniczne
- problemy prawne
- dla studentów
- szukam
- programy komputerowe
- opinie, dyskusjie, polemiki
- nowinki
- humor.
Forum dyskusyjne wentylacja.com.pl jest narzędziem darmowym. Wypowiedzi może zamieścić każdy, kto ma dostęp do sieci Internet, z dowolnego komputera na całym świecie. Warto dodać, że nowe forum dyskusyjne, tak jak poprzednie, umieszczone jest na naszym serwerze.
Na forum nie ma emotikon i możliwości dodawania zdjęć. Jeżeli forumowicze chcą zamieszczać schematy, rysunki, zdjęcia itp. mogą wysłać je na naszą redakcyjną skrzynkę redakcja@wentylacja.com.pl
Przypominamy jednocześnie, że nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi publikowanych na forum. Pamiętaj: wszystko co piszesz - piszesz w swoim imieniu!
Informujemy również, że forum będzie modyfikowane: dodana zostanie np. funkcja "użytkownicy" itp.
Prosimy o zgłaszanie pomysłów na modyfikację oraz ewentualnych błędów w funkcjonowaniu nowego systemu forum dyskusyjnego na redakcja@wentylacja.com.pl
Redakcja
Przejdź na strony:

Komentarze

  • nie podoba sie

    A mi się nie podoba, pół godziny błądziłem zanim znalazłem właściwy wątek.
    Chce starego forum !!!

  • podać swoje dane

    proponuję podanie adresu e-mail jako obowiązek regulaminu , anonimowe publikacje wyrzucić lub utworzyć "kącik oszołomów'