W październiku odbyło się uroczyste otwarcie nowego centrum szkoleniowego Junkersa w Poznaniu, które mieści się obecnie na ul. ks. Jakuba Wujka 15/17. Symboliczną wstęgę przeciął nowy dyrektor handlowy Junkersa – Andrzej Iżycki. Powierzchnia centrum zwiększyła się dwukrotnie i wynosi 265 m2. Kolorystyka wnętrza w postaci jasnych i słonecznych barw nawiązuje do standardów Junkersa na całym świecie - łączy się z ciepłem i przyjazną atmosferą.

Na uroczyste otwarcie nowej placówki szkoleniowej Junkersa w Poznaniu przybyli partnerzy handlowi, instalatorzy, serwisanci, projektanci z Wielkopolski, na co dzień współpracujący z centrum. Junkers gościł również wykładowców Politechniki Poznańskiej oraz prezesa Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych.

Nowe centrum posiada powierzchnię 265 m2, na której znajdują się dwie przestronne sale szkoleniowe: wykładowa oraz do szkoleń praktycznych, wyposażona w urządzenia grzewcze. Poza tym, na terenie centrum funkcjonują dwa biura, jak również kuchnia i aneks-jadalnia dla gości.


Otwarcie nowego Centrum Szkoleniowe Junkersa w Poznaniu - “Fot.: Junkers”

W porównaniu do poprzedniej lokalizacji, powierzchnia biura została zwiększona dwukrotnie. Budynek mieści się na ul. Ks. Jakuba Wujka 15/17 Wnętrze nawiązuje swoją ciepłą kolorystyką do standardów Junkersa, które obowiązują na całym świecie. Niezależnie od pory roku uczestnicy szkoleń będą obcowali w ciepłej, przyjaznej plejadzie barw sprzyjającej miłej atmosferze. Na przyjazną atmosferę ma wpływ nie tylko zastosowana kolorystyka, lecz przede wszystkim pracownicy centrum, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą już od 9 lat.


Otwarcie nowego Centrum Szkoleniowe Junkersa w Poznaniu - “Fot.: Junkers”

Junkers organizuje szkolenia dla wszystkich osób zaangażowanych w szeroko rozumiany proces sprzedaży – od zaprojektowania instalacji i doradztwa technicznego, poprzez zainstalowanie i regulację urządzenia grzewczego, aż po obsługę serwisową. „Chcąc być na bieżąco z rozwijającą się w szybkim tempie techniką grzewczą, konieczne staje się stałe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności. Takie działanie jest gwarancją właściwej obsługi klientów, którzy oczekują fachowej porady.” - mówi Robert Drozd, kierownik działu szkoleń.

Zasięgiem działania objęty jest cały kraj. Oprócz Poznania, centra szkoleniowe Junkers, znajdują się w Warszawie, Krakowie i Gdyni. Wyposażenie sal pozwala na prowadzenie szkoleń nie tylko teoretycznych, ale i praktycznych. Ponadto organizowane są dni otwarte dla użytkowników, którzy mogą zgłaszać się w każdy pierwszy roboczy poniedziałek miesiąca do dowolnego centrum szkoleniowego, by uzyskać poradę i pomoc. Poza tym Junkers realizuje program współpracy z wyższymi uczelniami oraz szkołami zawodowymi. W ramach tej działalności prowadzi szkolenia dla studentów i uczniów oraz kadry naukowo-dydaktycznej w zakresie techniki grzewczej i nowości produktowych marki Junkers.

Centrum Szkoleniowe Junkers
ul. ks. Jakuba Wujka 15/17
61-581 Poznań
Tel: 061/ 862 82 81
Fax: 061/ 862 83 41

Mail: junkers-szkolenia@pl.bosch.com
www: www.szkolenia-junkers.pl

Dział Techniki Grzewczej firmy Bosch konstruuje, produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości urządzenia grzewcze takie jak przepływowe gazowe podgrzewacze wody, wiszące i stojące kotły c.o., kotły kondensacyjne, pompy ciepła, zestawy solarne oraz całą gamę wyposażenia do wymienionych urządzeń. Obecnie Dział Techniki Grzewczej Bosch skupia 14 silnych marek o długoletniej tradycji, które są reprezentowane w 185 krajach na całym świecie. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w 5 państwach Europy oraz w Chinach.

W Polsce Junkers jako dział branżowy firmy Robert Bosch Sp. z o.o. jest obecny od 1992 roku. Oferta handlowa Junkersa na polskim rynku składa się z kilku podstawowych grup produktów: gazowych podgrzewaczy przepływowych, gazowych kotłów grzewczych: konwencjonalnych oraz kondensacyjnych; z zamkniętą i otwartą komorą spalania, jedno- i dwufunkcyjnych; gazowych kotłów stojących oraz zasobników c.w.u. do współpracy z kotłami grzewczymi oraz kotły na paliwa stałe. Wszystkie gazowe urządzenia marki Junkers objęte są 3-letnim okresem gwarancji.

Więcej informacji: www.junkers.pl