HAIER wprowadza na rynek nowy model witryny do schładzania i przechowywania wina oraz napojów - WINE CELLAR JC-110GD. Witrynę zaprojektowano specjalnie dla koneserów dobrego smaku, którzy chcą poczuć w swoim mieszkaniu powiew ekstrawaganckiego luksusu.
Witryna chłodnicza może być wykorzystywana zarówno w domach, jak i lokalach
gastronomicznych. Chłodziarka o wymiarach 98 x 50,6 x 59,5 cm (W x S x G) i pojemności 110 litrów pozwala zmieścić 36 butelek na 7 drewnianych półkach i utrzymywać je w optymalnej temperaturze od 4°C do 18°C. Elektronika zastosowana w układach sterowania witryny HAIER dobiera parametry chłodzenia i wilgotności z najwyższą precyzją, a system elektronicznych czujników śledzi na bieżąco warunki panujące we wnętrzu. Utrzymanie odpowiedniego poziomu
wilgotności wewnątrz chłodziarki zapobiega wysuszaniu się korka, co mogłoby doprowadzić do przedostania się powietrza do butelki i spowodować zepsucie wina.
Przemyślane wzornictwo łączy funkcjonalność z nowoczesną estetyką. Czarna bądź srebrna, metalowa obudowa została zamknięta ciemnymi przeszklonymi drzwiami, ograniczającymi dostęp światła słonecznego i promieni ultrafioletowych. Drzwi wyposażono w szeroki stalowy uchwyt ułatwiający otwieranie. Położenie drewnianych półek można regulować w szerokim zakresie.
Zastosowane wewnątrz specjalne matowe oświetlenie zapewnia wyjątkową przejrzystość wnętrza, nawet przy zamkniętych drzwiach, a jednocześnie nie wpływa niekorzystnie na wino. Na dole chłodziarki umieszczono drewnianą szufladę, która doskonale nadaje się do przechowywania przekąsek do wina.
Winiarki charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi i niskim poborem mocy. Zewnętrzny ciekłokrystaliczny panel kontrolny pozwala regulować temperaturę bez konieczności otwierania drzwiczek. Winiarka jest również wyposażona w sygnalizację świetlną ostrzegającą o przekroczeniu dopuszczalnej temperatury.