Program w wersji V.1.5.1/3 został rozbudowany o dodatkowe funkcje umożliwiające jeszcze szybszy i bardziej szczegółowy dobór urządzeń.

Nowa wersja programu doborowego Komfovent Verso V.1.5.1/3
Dostępna jest już najnowsza wersja programu doboru central z serii Verso. Program w wersji V.1.5.1/3 został rozbudowany o dodatkowe funkcje umożliwiające jeszcze szybszy i bardziej szczegółowy dobór urządzeń. Verso 1.5.1/3 to profesjonalne i nieskomplikowane narzędzie dla osób szukających optymalnego rozwiązania do swojego projektu. Parametry dobranych urządzeń wraz z rysunkami i klasą energetyczną dostępne są w formie kart doborowych, a ich wiarygodność potwierdza certyfikat EUROVENT.

Nowe możliwości programu:
- wybór wymiennika obrotowego o podwyższonej sprawności odzysku ciepła - XL (wielkość szczeliny 1,5 mm),
- wyliczenia odzysku chłodu w lecie dla wymienników obrotowych,
- na etapie wyboru wielkości centrali dostępny szybki podgląd sprawności odzysku ciepła w zależności od różnych konfiguracji wymienników obrotowych,
- rozszerzone dane i rysunki nagrzewnicy oraz chłodnicy,
- możliwość doboru chłodnic z jeszcze większymi mocami niż dotychczas,
- więcej danych i dodatkowe rysunki centrali na karcie doborowej m.in. widok centrali od strony przyłączy kanałów powietrznych z podanymi wielkościami ramek przyłączeniowymi, oraz podana waga poszczególnych sekcji transportowych.

>>POBIERZ PROGRAM

Nowa wersja programu doborowego Verso V.1.5.1/3

Źródło: Ventia Sp. z o.o.