Firma Euroheat Sp. z o.o. pod adresem www.euroheatgroup.com uruchomiła nową stronę internetową.www.euroheatgroup.com
Pod adresem www.euroheatgroup.com gdyńska firma Euroheat Sp. z o.o. uruchomiła nowy, sześciojęzyczny serwis internetowy.
Na stronach www.euroheatgroup.com znajdują się informacje o misji i strategii firmy. Dodano zakładkę Support center z elektronicznym formularzem gwarancyjnym i projektowym, a także możliwością pobrania i zapoznania się z cennikiem i katalogiem produktów firmy oraz posiadanych przez Euroheat certyfikatów.
W menu serwisu znajdują się zakładki dotyczące oferowanych urządzeń, w tym szczegółowe informacje techniczne na temat nagrzewnicy Volcano wraz z programem doboru urządzenia, cennikiem, wytycznymi dotyczącymi montażu i sterowania nagrzewnicą. Nową stronę uzupełniono o pełne dane techniczne na temat nowego produktu - kurtyny powietrznej DEFENDER. W serwisie powstała też zakładka "Aktualności", gdzie publikowane są najnowsze informacje Spółki.
Wszystkie informacje zawarte na nowej stronie www Euroheat dostępne są w językach: polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim, litewskim i holenderskim.
Mimo nieoptymistycznych barw, strona jest czytelna, a poruszanie się po niej ułatwia rozwijalne menu.
Poza stroną internetową zmienił się także adres siedziby firmy Euroheat. Aktualny adres to:
EUROHEAT Sp. z o.o.
ul. Władysława IV 43
81-395 Gdynia