Firma PPHU "Centrum Klima" Sp. z o.o. z Warszawy od tygodnia może pochwalić się zupełnie nową stroną internetową.Centrum Klima zdecydowała się na całkowitą przebudowę swojego serwisu internetowego pod względem graficznym i układu stron. Nowy wygląd oraz sposób prezentowania informacji zbliża stronę pod względem funkcjonalnym do portali internetowych.
Strona główna www.centrum-klima.com.pl została tak zaprojektowana, aby można było szybko zapoznać się z najważniejszymi informacjami:
- promocjami produktów,
- aktualnymi wydarzeniami w firmie,
- asortymentem oferowanych produktów.
Dzięki zaprowadzonym na www.centrum-klima.com.pl zmianom w prosty sposób można zamówić katalogi, wypełniając FORMULARZ ZAMÓWIENIA, jak również została uruchomiona opcja NEWSLETTER, dzięki której możliwe jest otrzymywanie najświeższych informacji o promocjach, nowościach, itp. Natomiast dział POBIERZ to na bieżąco aktualizowane certyfikaty, atesty, instrukcje obsługi, itp. - czyli ważne dokumenty, które warto mieć pod ręką. KONTAKTY zostały uzupełnione o najważniejsze telefony oraz interaktywne mapki dojazdowe, które przedstawiają również dojazd do naszej nowej siedziby w Piastowie k/Warszawy.
Pozostałe podstrony naszego serwisu zawierają między innymi:
- informacje o firmie,
- katalogi produktów,
- nowości,
- cenniki.
Z uwagi na obszerność materiałów, prace nad stroną wciąż trwają. W przebudowie nadal pozostają KATALOGI PRODUKTÓW, które funkcjonują w poprzedniej formie. Centrum Klima zapewnia jednak, że już niedługo nowej aranżacji zostanie poddany również ten dział. W najbliższym czasie zostanie dodana także wyszukiwarka produktów.
Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu www.centrum-klima.com.pl: pw@centrum-klima.com.pl

Komentarze