Nowy serwis internetowy Venture Industries prócz zmiany szaty graficznej wzbogacony został o nowe działy.


Zmiany objęły menu górne oraz menu boczne. Katalog Firma został wzbogacony o galerię zdjęć nie tylko samej siedziby firmy oraz podkatalog Plan dojazdu z nową mapą, a także podkatalog Nagrody, które zdobyła firma w minionych latach.
W dziale Materiały powstał podkatalog Artykuły branżowe z dotychczas zamieszczonymi tekstami Venture Ind., które ukazywały się w prasie branżowej.
W sekcji Download znajdziemy gotowe do pobrania pliki z deklaracjami zgodności i DTR-kami urządzeń oferowanymi przez producenta.
W menu bocznym zauważamy dwa nowe rodzaje zapytań ofertowych: ogólne, w którym klient podaje swój adres e-mail i zadaje pytanie za pomocą specjalnego formularza oraz szczegółowe, w którym klient odpowiada na kilka pytań wspomagających dobór wentylatora.
W menu bocznym znajduje się też Panel klienta - po zalogowaniu się klient ma dostęp do swoich ustawień oraz do historii swoich zakupów.
Na stronie głównej wyeksponowano również dział Aktualności, Artykuły branżowe oraz możliwość zamówienia najnowszych katalogów wentylatorów i przewodów elastycznych.

Najbardziej istotną zmianą jest powstanie działu Współpraca z Venture Industries. Dział ten podzielono na cztery części, w zależności od profilu zawodowego zaglądających do sekcji Internautów. Odpowiednio są to działy dla projektanta, instalatora, producenta urządzeń i dystrybutora.
Po zarejestrowaniu się i wybraniu odpowiedniego dla siebie profilu, klient otrzymuje dostęp do sformatowanych pod kątem jego działalności zasobów informacji.
Dział ten powstał aby uprościć poruszanie się użytkowników po serwisie venture.pl, a także w celu usprawnienia komunikacji, ponieważ ułatwia to znacznie kontakt z pracownikami Venture Industries odpowiedzialnymi za interesujący klienta temat, np. dobór wentylatora, zapytanie ofertowe, wysyłkę katalogów czy organizacji szkolenia. Aby poznać wszystkie funkcje działu Współpraca z Venture Industries należy się zalogować...
Jako nowość na Stronie produktu pojawiły się podstrony i możliwości:
- download zawierający pliki związaneh bezpośrednio z produktem (deklaracje, dtr-ki itp.)
- wysłanie karty katalogowej poprzez e-mailem
- porównanie interesujących klienta charakterystyk urządzeń.
Strona została wzbogacona o nowe produkty z oferty na rok 2006. Producent w roku 2006 wprowadził wiele nowości, m.in.:
- wentylatory kanałowe TD, VENT, IBF (nowe modele)
- wentylatory osiowe ścienne HR, HRT, HRB
- wentylatory przeciwwybuchowe SEAT, STORM, EGM
- wentylatory dachowe RBH
- wentylatory promieniowe GSF
- odciągi WNF, ZWP (nowe modele)
- kurtyny powietrzne COR-IND
- termowentylatory EC-N
- wentylatory dla domu i biura SILENT (nowe modele), EBB 170N i 250N.
Tak, jak w poprzedniej wersji strony, istnieje możliwość otrzymywania newslettera, dopisania się do księgi gości czy sprawdzenia aktualnych promocji.
Zapraszamy na zupełnie nową www.venture.pl

Firma Venture Industries Sp. z o.o. jest obecna na rynku branży wentylacyjnej od 1990 roku. Firma zajmuje się produkcją, importem, exportem i sprzedażą na terenie kraju: szerokiej gamy wentylatorów (wentylatory kanałowe, wentylatory osiowe ścienne i kanałowe, również w wykonaniach przeciwwybuchowych, wentylatory dachowe, wentylatory promieniowe, wentylatory chemoodporne, dmuchawy bocznokanałowe oraz wentylatory biurowe i łazienkowe), central wentylacyjnych, przewodów elastycznych, odciągów stanowiskowych oraz akcesoriów wentylacyjnych. Oferta produkowanych urządzeń jest stale rozszerzana.

>