Firma MK Systemy Kominowe uruchomiła nową stronę internetową. Nowoczesny wygląd i intuicyjny charakter to jedynie niektóre zalety odświeżonej witryny spółki z Żar.

Nowa strona www MK Systemy Kominowe
Nowa strona domowa firmy MK Systemy Kominowe opiera się na przejrzystym i funkcjonalnym projekcie. Aby ułatwić odnajdywanie potrzebnych informacji witryna została podzielona na kilka tematycznych zakładek.
Tradycyjnie zatem możemy poczytać o historii i polityce jakości spółki MK w dziale O firmie. Tam też znajdują się najnowsze oferty pracy oraz szczegóły dotyczące rekrutacji nowych pracowników.


Materiały do ściągnięcia mieszczą się natomiast w zakładkach Cenniki oraz Pliki. Firma MK umieściła w tych działach materiały dotyczące zasad gwarancji i serwisowania produktów, pliki CAD oraz krótki przewodnik w oferowanych systemach kominowych.

Warty bliższego przyjrzenia się jest także dział Dystrybutorzy, w którym znajduje się interaktywna mapa polskich dystrybutorów produktów MK oraz ich wyszukiwarka. Po wpisaniu nazwy pobliskiego miasta, uzyskamy powiększony widok jego okolicy, dzięki czemu w prosty sposób znajdziemy najbliższego dystrybutora MK. Czerwonym kolorem zaznaczeni są autoryzowani dystrybutorzy systemów kominowych spółki z Żar.

Ciekawie wygląda również zakładka Referencje, w której umieszczone zostały zdjęcia ze zrealizowanych projektów. Zobaczyć tam można fotografie przedstawiające zamontowane systemy kominowe w całej Europie, m.in. w Moskwie, Ditzingen w Niemczech i nasze krajowe realizacje.

Dział Produkty zawiera natomiast pełną ofertę firmy MK Systemy Kominowe. Opisy techniczne uzupełnione są o kolorowe zdjęcia i rysunki systemów kominowych. Bezpośrednio z zakładki dotyczącej konkretnego produktu możemy przenieść się do jego Cennika, Gwarancji lub Instrukcji montażu , co znacznie skraca czas poświęcony na poszukiwanie ich w innych działach.

Nowa strona internetowa firmy MK Systemy Kominowe cechuje się wysoką jakością pod względem graficznym i merytorycznym. Dzięki intuicyjnemu rozmieszczeniu informacji, znalezienie potrzebnych wiadomości zajmie nam tylko kilka sekund.
Strona dostępna jest pod adresem: www.mkzary.pl

MK Sp. z o. o. to lider polskich producentów systemów odprowadzania spalin ze stali szlachetnych. Kominy MK wykonane są z najwyższej jakości blachy przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego. MK jako innowacyjna firma skupia się na modyfikowaniu swoich dotychczasowych wyrobów oraz wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań, które stale poszerzają ofertę firmy. Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie: www.mkzary.pl