Pod adresem www.vbwclima.com.pl dostępna jest już nowa strona VBW Engineering Sp. z o.o.


Dzięki przebudowie serwisu internetowego – nie tylko pod względem graficznym i układu stron, ale również sposobu prezentowania informacji, zbudowano czytelniejszą i przyjazną w nawigacji stronę www. Informacje o produktach powiązano z przedstawieniem ich w najnowszych realizacjach, wzbogaconych ciekawymi zdjęciami. Strona służy też jako przekaźnik aktualnych wydarzeń w działalności firmy.
Dzięki prostej nawigacji można szybko dotrzeć do nowych, ciekawych działów, traktujących np. o odzysku ciepła (projekty, urządzenia, realizacje, zdjęcia).
Nową stronę www.vbwclima.com.pl wzbogacono o formularz zamówień katalogów technicznych oraz o formularz dla chętnych do podjęcia pracy w firmie VBW Engineering Sp. z o.o.


Firma VBW Clima Engineering Sp. z o.o z Gdyni od ponad dziesięciu lat prowadzi działalność na rynku producentów urządzeń klimatyzacyjno–wentylacyjnych. Jest znanym producentem central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, aparatów grzewczo-wentylacyjnych oraz osprzętu instalacji wentylacyjnych. W roku 2005 firma uzyskała przedłużenie certyfikatu zgodności z normami zarządzania środowiskowego ISO 14001:9006 oraz zgodności z normami zarządzania jakością ISO 9001:2002.

Komentarze

  • strona nie działa

    chciałem wejść na strone,ale nie działa. Jeszcze nie działa czy juz nie działa?