TROX, austriacki producent elementów i urządzeń wentylacyjnych, uruchomił nową witrynę internetową w technologii Web 2.0.


TROX, niemiecki producent elementów i urządzeń wentylacyjnych, uruchomił nową witrynę internetową w technologii Web 2.0. Z nową witryną my - jako lider technologiczny i lider rynku systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych - ustanawiamy standardy w komunikacji - czytamy na stronie internetowej TROX. 15 stycznia 2008 r. w Internecie pojawiła się nowa witryna grupy TROX charakteryzująca się nową strukturą, zawartością i układem graficznym – jednocześnie w 30 krajach i 16 językach.

Nowa witryna TROX
Głównym zadaniem podczas tworzenia nowej witryny było stworzenie strony internetowej "przyjaznej" dla klienta. Zwłaszcza poprzez przejrzysty interfejs, uaktualniane na bieżąco dane na stronie, szybkie wczytywanie danych strony podczas ich przeglądania w nowym układzie graficznym. Za wydajnością i dopasowaniem witryny stoją nowe technologie. Poszczególne działy witryny budowane są i uaktualniane w oparciu o statystyki odwiedzin.
Na dokończenie polskiej wersji strony poczekamy jeszcze około 1 miesiąca. Już teraz zapraszamy na www.trox.pl!
Źródło: http://www.troxtechnik.com/en/index.jsp; tłum: kjmd