Kompendium wiedzy poświęcone systemom ETICS, aktualności, porady są już dostępne na nowej stronie internetowej SSO – www.systemyocieplen.pl. Strona adresowana jest do szerokiego grona - od odbiorców indywidualnych po inwestorów instytucjonalnych i wykonawców.

Nowa strona Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń
– Nowa strona systemyocieplen.pl to swoisty przewodnik po tematyce związanej z systemami ociepleń – mówi Jacek W. Kulig, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń. – Nasi odbiorcy z łatwością znajdą wszelkie informacje dotyczące technologii, produktów, a także wskazówki w zakresie doboru materiałów i wykonawstwa. Witrynę wyróżnia nowoczesny design i czytelny układ graficzny oraz prosta nawigacja przyjazna użytkownikom.

Systemyocieplen.pl jest bogatym źródłem fachowych informacji nt. materiałów i produktów wykorzystywanych w procesie ocieplenia i wykończenia elewacji. Strona podpowiada, jak prawidłowo dobrać materiały, przeprowadzić prace elewacyjne oraz właściwie eksploatować systemy ociepleń.

Nowe oblicze strony oddaje charakter misji Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń – popularyzacji komplentych, zapewniających komfort i bezpieczeństwo systemów ETICS.


Informacja o Stowarzyszeniu na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO)
Organizacja branżowa czołowych polskich producentów materiałów do wykonywania systemów ociepleń ścian zewnętrznych. Celem stowarzyszenia jest upowszechnienie kompletnych rozwiązań technologicznych o udokumentowanej jakości, gwarantujących komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Stowarzyszenie promuje również prawidłowe wykonawstwo robót elewacyjnych oraz standardy eksploatacji systemów ociepleń. Więcej informacji: www.systemyocieplen.plŹródło: ''