W związku z nadchodzącym jubileuszem powstania firmy SCROL, odświeżyła ona wygląd swojej strony internetowej www.scrol.pl i poszerzyła jej możliwości.


Nowa witryna www.scrol.pl jest bardziej funkcjonalna, czytelna i zawiera teraz Katalog produktów, którego brakowało w poprzedniej wersji.
W łatwy i szybki sposób można znaleźć oferowane przez SCROL produkty korzystając z Wyszukiwarki (prawy gorny róg), wybierając z menu zakładkę Oferta lub wybierając interesującą grupę produktów zawsze widoczną po lewej stronie serwisu (Centrale Przemysłowe, Kratki i Anemostaty, Wentylatory, Klimatyzatory, Rekuperatory Domowe, Agregaty, Klimakonwektory, Galanteria Wentylacyjna, Systemy Montażowe, Izolacje, Kurtyny Powietrzne, Nagrzewnice, Klapy Przeciwpożarowe). Każdy produkt jest szczegółowo opisany, zawiera zdjęcie oraz kartę katalogową.

Ponadto, tak jak na starej stronie, w zakładce Cenniki/Katalogi można pobrać aktualne cenniki oraz zamówić cennik. Na stronach www.scrol.pl znajdują się również informacje O Firmie oraz zawsze Promocje.
SCROL zapewnia, że nadal będzie ulepszał swoją stronę internetową. Obecnie trwają pracę nad działem Strefa Klienta, do której użytkownik będzie miał dostęp po zalogowaniu. Uzyska tam informacje m.in. o swoich rozrachunkach, zamówieniach czy dostępności towaru oraz będzie mógł wysłać zapytanie jak i zamówienie. Jeszcze w tym roku ukaże się wersja anglojęzyczna strony www.scrol.pl.