Nowa strona ebm-papst Polska Sp. z o.o. jest teraz podobna do innych witryn należących do grupy ebm-papst, w tym www.ebmpapst.com

Nowa strona internetowa www.ebmpapst.pl
Wiodący producent wentylatorów ebm-papst uruchomił nowy polskojęzyczną serwis poświęcony firmie, produktom i technologii EC.
Nowa strona internetowa www.ebmpapst.pl

O grupie ebm-papst
Wywodząca się z ebm, PAPST i mvl, trzech przedsiębiorstw o bogatej tradycji, dzisiejsza grupa ebm-papst posiada jedyny w swoim rodzaju asortyment produktów, obejmujący silniki i wentylatory, co czyni korporację światowym liderem na rynku. Klienci ebm-papst korzystają na tym połączeniu potencjału innowacyjnego, umiejętności zawodowych i wiedzy oraz na wyjątkowym zaangażowaniu każdego pracownika.
ebm-papst - jest międzynarodowym koncernem, zatrudniającym ponad 9500 osób w większości krajów świata. W skład koncernu wchodzą także firmy ebm-papst St. Georgen GmbH oraz ebm-papst Landshut GmbH - (mvl). Powyższe trzy firmy doskonale uzupełniają się zakresem produkcji, ponieważ produkty każdej z nich wypełniają trochę inne obszary rynkowe. ebm-papst Mulfingen - wentylacja, klimatyzacja, ciepłownictwo, elektrotechnika. ebm-papst St. Georgen - elektronika, elektrotechnika. ebm-papst Landshut - AGD, urządzenia gazowe, napędy specjalne. ebm-papst Polska jest firmą córką powyższych trzech firm i jest w stanie zaoferować każdy ich produkt oraz fachowe doradztwo techniczne.

O ebm-papst Polska Sp. z o.o.
ebm-papst Polska Sp. z o.o. rozpoczęła działalność dnia 3 grudnia 2001 r. Jest to firma, której 100% udziałów posiada niemiecki koncern ebm-papst GmbH.Źródło: ''