Udostępniona użytkownikom strona korporacyjna firmy ClickAd różni się od swej poprzedniczki. Ma zmieniony układ i grafikę, wprowadzono zupełnie nowy sposób nawigacji po serwisie.

Nowa strona internetowa Swegon
www.swegon.pl
Nowa strona korporacyjna Swegon AB została zainaugurowana w styczniu 2009. W lipcu br. uruchomiono polskojęzyczną wersję www.swegon.com/pl

Strona główna ma zupełnie nowy wygląd, lepiej dostosowany do potrzeb użytkowników. W zgodzie z panującymi tendencjami dominują duże zdjęcia obiektów referencyjnych Swegon, a ich ciągła aktualizacja podkreśla międzynarodowy charakter firmy Swegon. Poprawa w kierunku użyteczności i zmodernizowana nawigacja pozwala na znalezienie szukanego tematu w zaledwie kilku kliknięciach.

Referencje, produkty, katalogi, programy - znamy już z poprzedniej strony www, jednak teraz zostały przedstawione przejrzyściej, w nowoczesnym układzie graficznym.

Zarówno wygląd, jak i funkcjonalność oraz nawigacja zostały zmodernizowane zgodnie z najnowszymi trendami w dziedzinie budowy stron korporacyjnych. Zmiany nadają witrynie bardziej nowoczesny charakter, choćby czyste białe tło z wyeksponowanym logo i rozbudowane menu.

Ze strony polskiej można przejść do innych wersji językowych witryn należących do grupy Swegon: angielskiej, niemieckiej, francuskiej, szwedzkiej, duńskiej, fińskiej, rosyjskiej a także do strony szwajcarskiej i austriackiej. Ze względu na ilość języków i rynków, do tworzenia i zarządzania witryną użyto sytemu zarządzania treścią CMS (Content Management System), który ułatwia prace administratorów i redaktorów np. dzięki automatyzacji procesów tłumaczenia artykułów.

SwegonSwegon AB jest spółką grupy Latour produkującą i prowadzącą sprzedaż produktów oraz systemowych rozwiązań z zakresu wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń. Swegon zatrudnia ponad 1,000 pracowników, a obrót koncernu wynosi 220 mln euro. Główna siedziba Swegon znajduje się w Szwecji. Produkty koncernu sprzedawane są na całym świecie.
Swegon Sp. z o.o. to polska część szwedzkiego koncernu Swegon, który jest jednym z największych producentów urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych. Na terenie Polski działa od 1990 roku. Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie m.in.: projektowania i doradztwa technicznego, dostawy urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych, montażu urządzeń i ich uruchamiania, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Spółka Swegon oferuje szeroką gamę wyrobów koncernu Swegon, a w tym: centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne, agregaty chłodnicze, klimakonwektory indukcyjne, chłodnicze panele sufitowe, bogaty wybór nawiewników, tłumiki akustyczne i regulatory przepływu powietrza.