Główny produkt Kupsik to profile, narożniki, zawieszki oraz inne akcesoria metalowe ze stali ocynkowanej, aluminiowe i nierdzewne służące do montażu kanałów wentylacyjnych. Zapraszamy na www.kupsik.com.pl!

Nowa strona internetowa Kupsik


KupsikFirma Kupsik działa w branży metalowej nieprzerwanie od 1982 roku. W pierwszym roku istnienia firma zatrudniała 2 pracowników, obecnie załoga firmy liczy 110 osób. W roku 2007 siedziba spółki została przeniesiona do nowego kompleksu produkcyjnego o łącznej powierzchni 2,6 ha, gdzie znajdują się hala produkcyjna, linia do rozcinania wzdłużnego, magazyny oraz budynek administracyjny. W roku 2008 powstała galwanizernia.
Główny produkt Kupsik to profile, narożniki, zawieszki oraz inne akcesoria metalowe ze stali ocynkowanej, aluminiowe i nierdzewne służące do montażu kanałów wentylacyjnych. System Kupsik opiera się na opatentowanych profilach MK20 i MK30 oraz na systemie "K", który zapewnia nowoczesny montaż wentylacji i klimatyzacji w obiektach użyteczności publicznej.
Ponadto Spółka jest także producentem okuć metalowych do produkcji plandek samochodowych, namiotów i banerów reklamowych. Świadczy również usługi profilowania na życzenie klienta (profile okienne, podłogowe i inne).

Źródło: ''