W maju b.r. firma Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o. uruchomiła zmodernizowaną stronę internetową, która podobnie jak poprzednia jest w pełni zintegrowana z wizerunkiem koncernu DAIKIN (www.daikin.eu).

Nowa strona internetowa DAIKIN
Nowa strona powstała z myślą o udostępnieniu klientom firmy lepszych możliwości poznawania i wyboru produktów z szerokiej gamy urządzeń Daikin.


Zachowanie podziału urządzeń ze względu na przeznaczenie nadal ułatwia klientom w prosty sposób odnalezienie urządzenia do wybranego obiektu. Ponadto dodana została funkcja wyszukiwania ze względu na zastosowania; począwszy od podziału aplikacji do zastosowań komercyjnych na sklepy, biura, hotele, restauracje i inne, poprzez bardziej wyspecjalizowane zastosowania do wykorzystania w przemyśle np. farmaceutycznym, produkcyjnym, rolniczym. To tylko niektóre ze zmian jakie zagościły na nowej stronie.

Zupełną nowością jest wyszukiwarka produktów bazująca na filtrowaniu zgodnie z własnymi potrzebami, poprzez wybór modelu, typu jednostek czy rodzaju zastosowanej sprężarki, dzięki czemu odnalezienie właściwego urządzenia jest łatwe i szybkie.

Kolejną nowością jest lokalizator firm partnerskich, znajdujący się w zakładce Dystrybutorzy, dzięki któremu będziecie Państwo mogli bardzo szybko odnaleźć na mapie, firmy współpracujące z Daikin Poland, we wskazanym miejscu.

Nowa witryna zawiera również wszystkie aktualne komercyjne katalogi produktowe, które znaleźć można się w zakładce Pomoc & instrukcje.Źródło: Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.