Centrum Klima - lider w segmencie wentylacji i klimatyzacji w Polsce - uruchomiła nową, korporacyjną stronę www. Witryna adresowana jest do partnerów biznesowych, handlowców, potencjalnych inwestorów i dziennikarzy. Prezentuje informacje o Centrum Klima, aktualności z życia spółki, nowości produktowe i najświeższe wieści z rynku wentylacyjno-klimatyzacyjnego.


Informacja prasowa - Warszawa 21.05.2009 r.
Nowa witryna Centrum Klima odpowiada najnowszym trendom oraz oddaje wyrazisty i innowacyjny charakter dynamicznie rozwijającej się firmy. Przejrzysty układ strony, intuicyjna nawigacja i nowoczesna grafika sprawiają, że serwis jest funkcjonalny i przyjazny użytkownikowi.
Strona zawiera - przygotowane głównie z myślą o kontrahentach - portfolio produktów wraz ze zdjęciami, opisem technicznym oraz pełną dokumentacją. Internauci mogą skorzystać z wielu użytecznych sekcji, takich jak: nowości, promocje, zamówienia czy też szkolenia. Ponadto, w serwisie - oprócz informacji ofertowych - dostępne jest profesjonalnie przygotowane Centrum Prasowe oraz możliwość subskrypcji newslettera.

"Wiemy, jak ważnym medium w dzisiejszych czasach jest Internet. Cenimy otwartą i aktywną politykę informacyjną, dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie nowej strony internetowej. Witryna dedykowana jest przede wszystkim naszym Klientom, inwestorom oraz mediom. Jesteśmy przekonani, że nasza nowa strona będzie cennym źródłem informacji dla wszystkich osób zainteresowanych spółką i jej ofertą"
- mówi Marek Perendyk prezes zarządu Centrum Klima S.A.
Strona Centrum Klima została wzbogacona o rozbudowaną zakładkę relacji inwestorskich, zaprojektowaną w myśl wytycznych Giełdy Papierów Wartościowych. Dzięki temu stanowi doskonałe źródło informacji dla potencjalnych akcjonariuszy i inwestorów.

Strona dostępna jest pod adresem
www.centrumklima.pl