Strona internetowa katowickiej firmy Uniwersal Sp. z o.o. przeszła gruntowną zmianę. Od dziś funkcjonuje też nowy firmowy sklep internetowy.

Nowa strona i sklep internetowy firmy UNIWERSAL
Pod adresem www.uniwersal.com.pl pojawiła się nowa strona internetowa firmy Uniwersal z zupełnie nowym profesjonalnym sklepem internetowym.


Nowa wersja sklepu ma więcej funkcji i jest bardziej użyteczna, przez co ułatwia dokonywania zakupów on-line.

Co ważne, zamawianie produktów firmy Uniwersal przez internet nagradzane jest dodatkowym rabatem 5%!

Poza sklepem na stronie znajdują się informacje na temat firmy, jej partnerów oraz pełnej gamy oferowanych przez firmę Uniwersal produktów: wentylatorów, elementów wentylacji hybrydowej, wywietrzników grawitacyjnych, wywietrzaków zintegrowanych, akcesoriów, układów i elementów sterowania i automatyki jak i rozwiązań nietypowych.

Przy okazji uruchomienia nowej strony www Uniwersal Sp. z o.o., partnerzy firmy mogą zweryfikować swoje dane po zalogowaniu się na konto.

UniwersalUNIWERSAL Sp. z o.o. istnieje od 1988 roku i zajmuje się produkcją i dostarczaniem na rynek polski i zagraniczny wentylatorów standardowych, kwasoodpornych i przeciwwybuchowych w wykonaniu dachowym oraz wywietrzników dachowych. Wszystkie urządzenia produkowane przez Uniwersal są konstrukcji własnej, która przeszła drogę od prototypu, poprzez badania aż do wdrożenia końcowego produktu finalnego. Urządzenia te cechuje bardzo wysoka jakość, trwałość oraz unikalny design w pełnej palecie RAL. Spółka posiada własne stoiska pomiarowo-badawcze, na których jest testowana każda zmiana konstrukcyjna. Głównym materiałem konstrukcyjnym jest laminat poliestrowo-szklany, którego struktura stanowi o wytrzymałości konstrukcji.

Źródło: ''