Przejrzysty i oryginalny projekt graficzny, łatwa i zrozumiała dla każdego z odwiedzających nawigacja, dokładne opisy oferowanych urządzeń, to tylko kilka z wielu zalet nowej strony internetowej polskiego przedstawiciela szwedzkiego koncernu branży HVAC - Swegon.

Nowa strona firmowa Swegon
www.swegon.pl
Firma Swegon, która obecna jest na polskim rynku już od 20 lat, w lipcu bieżącego roku uruchomiła swój nowy serwis internetowy. Start nowej witryny jest efektem wspólnej polityki wizerunkowej koncernu. Layout strony został dopasowany do obowiązującego w całym koncernie Swegon wzoru, jednak treści ukazujące się na poszczególnych podstronach, zostały w taki sposób przygotowane, aby jak najlepiej odpowiadać potrzebom polskich użytkowników. Oprócz wszelkich podstawowych informacji na temat koncernu, jego zakładów produkcyjnych w Szwecji i Finlandii oraz działalności firmy Swegon Sp. z o.o. w Polsce, witryna zawiera również wiele szczegółowych informacji na temat oferty produktowej. Użytkownicy mogą bezpośrednio ze strony pobierać wszelkiego rodzaju broszury, katalogi oraz instrukcje dotyczące poszczególnych produkowanych i oferowanych przez Swegon Sp. z o.o. urządzeń, które można łatwo odnaleźć za pomocą specjalnej wyszukiwarki.
Na nowej stronie dostępne są również atesty higieniczne oraz programy doboru. Wiarygodność oferty Swegon ilustruje portfolio zrealizowanych przez firmę inwestycji, zaprezentowane w oryginalnej i ciekawej formie. Przy czym, odwiedzający może się zapoznać zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi realizacjami.

Na stronie znajduje się również bezpośredni link do Swegon Air Academy – platformy wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu szeroko pojętej dziedziny wentylacji i klimatyzacji oraz we wszystkich zagadnieniach pochodnych, związanych z kształtowaniem klimatu wewnętrznego.

Dodatkowym atutem nowego serwisu jest możliwość bezpośredniego przejścia na główną – anglojęzyczną stronę koncernu oraz krajowe serwisy innych państw, na których terenie działa Swegon.

Firma Swegon zaprasza do odwiedzenia swojej nowej strony internetowej dostępnej pod adresem www.swegon.pl!Źródło: Swegon Sp. z o.o.