Strona Certyfikacji Eurovent może pochwalić się nowym wyglądem. Nowa wersja jest bardziej przyjazna dla użytkownika, ma przejrzysty układ i poprawioną wyszukiwarkę.


Ponad 180 producentów z całego świata przetestowało swoje urządzenia w ramach 17 programów certyfikacyjnych w oparciu o znane na całym świecie normy Eurovent Certification. Dlatego zawartość strony firmy certyfikacyjnej Eurovent www.eurovent-certification.com jest bardzo złożona i wymagała całkowitej przebudowy.
Sandrine Marinhas, dyrektor ds. certyfikacji, wyjaśnia: Każdy program ma swoje parametry techniczne, a naszym celem było dotarcie do określonych grup odbiorców o różnych priorytetach: projektantów, producentów, instalatorów i użytkowników. Co więcej, kwestie takie jak wydajność energetyczna nabrały znacznej wagi. W nowej stronie wzięto to wszystko pod uwagę oferując jednocześnie przejrzysty, przyjazny dla użytkownika układ.
Nowa wyszukiwarka to jedno z największych udoskonaleń. Pomaga użytkownikowi wyszukiwać według programów certyfikacyjnych, produkty i producentów. Dodatkowo umożliwiono bezpośredni dostęp do poszczególnych marek.
Kolejną zaletą, zwłaszcza dla projektantów i użytkowników, jest nowa funkcja wyszukiwania według wydajności lub klas energetycznych. Dostępny jest również łatwy wybór języka ze strony głównej (strona ma 5 wersji językowych), a dane przedstawiane są w sposób bardziej przejrzysty.