Elektronika S.A. informuje o uruchomieniu produkcji nowego modelu sprężarki hermetycznej Cubigel Compressors, przeznaczonej do zasilania: 220-240V 50Hz. Nowy model sprężarki, oznaczony symbolem GL11TB, zbudowano w celu uszczegółowienia istniejącej oferty handlowej typoszeregu sprężarek hermetycznych, przeznaczonych do pracy z czynnikiem chłodniczym R134a, w aplikacji HMBP.

Nowa sprężarka Cubigel Compressors
Sprężarka GL11TB Cubigel Compressors jest „większa” od sprężarki GL90PB i „mniejsza” od GP12TB. Różnica wydajności chłodniczej sprężarek GL90PB oraz GP12TB (dla to=5°C CECOMAF oraz to=7,2°C ASHRAE) wynosi odpowiednio: 232 W oraz 240 kcal/h. Nowa sprężarka GL11TB, charakteryzuje się wydajnością chłodniczą: 817 W oraz 840 kcal/h i umożliwia optymalny dobór do budowanego układu chłodniczego.

Sprężarka wyposażona jest w silnik elektryczny CSIR z kondensatorową fazą rozruchową i wymaga chłodzenia wentylatorowego.

Zastosowania: meble chłodnicze typu witryny średniotemperaturowe, ciastkarki, regały chłodnicze czy schładzarki do napojów itp.

Sprężarka GL11TB Cubigel Compressors

Do pobrania: [attach=attach1]dane techniczne GL11TB[/attach]
Źródło: Elektronika S.A.