VTS HQ wprowadza się do nowej siedziby w kompleksie biurowców Łużycka Office Park w Gdyni.


Informacja prasowa - Warszawa, 25 marca 2008
Kompleks biurowców przy ulicy Łużyckiej 6 to jeden z najnowocześniejszych parków biurowych w Trójmieście. VTS HQ będzie jedną z pierwszych firm, która się do niego wprowadzi.


Fot. 1 Gdynia, ul. Łużycka 6
Zmiana siedziby jest następstwem zmian operacyjnych i rozwoju VTS Group. Wdrożony przez firmę nowoczesny model zarządzania i decentralizacja produkcji jest wynikiem przyjętej strategii, zakładającej dynamiczną ekspansję VTS na kolejne światowe rynki.

"Nowa lokalizacja VTS HQ jest wynikiem budowy efektywnej organizacji, która konsekwentnie odpowiada na zapotrzebowania rynku. Nasi Klienci potrzebują skutecznych działań w zakresie rozwiązań logistycznych i zarządzania. Łużycka Office Park jest przystosowana do potrzeb centrali zarządzania VTS jakim jest VTS HQ."
- powiedział prezes VTS Group Robert Zagórski. "Gdynia to miasto bardzo przyjazne dla biznesu, stąd nasza decyzja o przeniesieniu siedziby właśnie tam."
VTS Group ma 54 odziały na całym świecie, w Polsce posiada 21 biur i 66 autoryzowanych serwisów we wszystkich największych miastach kraju. Dzięki temu, każdy z klientów ma stały i bezpośredni kontakt z przedstawicielami firmy.


Założony w 1989 roku w Polsce, VTS jest wiodącym producentem w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, firma tworzy i wdraża innowacyjne rozwiązania dla dowolnych obiektów przemysłowych, placówek handlowych i hoteli, bez względu na ich szerokość geograficzną czy strefę klimatyczną. Obecny na czterech kontynentach, VTS zatrudnia pracowników w 54 oddziałach na terenie 19 państw na całym świecie. www.vtsgroup.com