Dziś oddajemy w Państwa ręce kolejną, zupełnie nową wersję wentylacja.com.pl, w pełni zintegrowaną z platformą handlową marketeo.com.

Nowa odsłona portalu wentylacja.com.pl
Wentylacja.com.pl w 2010 - Nowe funkcjonalności, nowa szata graficzna, nowy panel administracyjny.
wentylacja.com.pl
Serwis internetowy wentylacja.com.pl przeszedł całkowitą metamorfozę. Nowy wizerunek portalu to nie tylko bardziej przejrzysty układ, ale i wiele dodatkowych możliwości.

Zmieniając dotychczasowy image, przebudowano jednocześnie wiele działów poprawiając tym samym ich funkcjonalność. Dla przykładu: oferty handlowe połączone zostały z prezentacjami poszczególnych firm, z ogłoszeniami "giełdy pracy" oraz z dodatkowymi informacjami (np. business blog). Poza tym w nowym katalogu firm bezpośredni jest dostęp do panelu profilu swojej firmy, a także pojawiły się dodatkowe funkcje (m.in. możliwość dodawania filmów), oraz, co bardzo ważne, jeszcze lepsze jest pozycjonowanie. W prezencie dla stałych klientów mamy pakiet PRO.

Teraz każda firma może dodać swoje dane do katalogu zupełnie za darmo! Od dziś każdy stały użytkownik naszego serwisu może założyć swoje konto, które będzie swoistą wirtualną wizytówką jego firmy. Bezpłatna rejestracja w serwisie pozwala na korzystanie z wielu funkcji (komentarze, forum, edycja danych) dzięki jednemu zalogowaniu i to we wszystkich 29. serwisach internetowych należących do Grupy Marketeo.com. S.A. m.in. SystemyOgrzewania.pl, Budowa.com.pl, Metale24.pl, AGD.iso.pl czy Marketeo.com.

Zmiany istotne również dla naszych reklamodawców. Pojawiły się nowe miejsca reklamowe oraz nowe wymiary kreacji. Szczegóły dotyczące reklam dostępne są w dziale reklama
Portal dysponuje teraz bardziej przejrzystym i przystosowanym pod rozmaite formy reklamowe designem. Dominujące elementy graficzne, jakimi są banery, ożywiają teraz utrzymane w tonacji biało-szaro-niebieskiej strony wentylacja.com.pl, przyciągając uwagę klienta.

Giełda ofert, przeniesiona do marketeo.com, teraz wraca do struktur portalu. Giełda ta jest ważnym miejscem wymiany ofert biznesowych i aktualnie jest największą bazą ofert branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej w Internecie z ponad 10 000 ogłoszeń.

Chcemy, aby nasz portal był kompleksowym źródłem informacji dla branżystów, a jednocześnie zależy nam na zbudowaniu społeczności, która będzie się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem na stronach wentylacja.com.pl. Dlatego zapraszamy naszych użytkowników do tworzenia Business Blogu - pokażmy, że nasza branża ma wiele do powiedzenia!

Liczymy, że spodoba się Państwu nowa odsłona wentylacja.com.pl. Zapraszamy do aktywnego korzystania z portalu, wspólnego testowania i czekamy na komentarze. Zdajemy sobie sprawę, że serwis wymaga jeszcze poprawek i będziemy je systematycznie je nanosić. W planach mamy też wprowadzenie szeregu nowych rozwiązań i funkcjonalności.

Wentylacja.com.pl istnieje w Internecie od 29 listopada 1999 roku. Jest pierwszym i jednocześnie największym polskim portalem tematycznym branży HVACR. Choć przez lata zmieniały się adresy, telefony i nazwa firmy, główni udziałowcy spółki (teraz: Marketeo.com S.A.) pozostają niezmienni. Prezesem firmy jest Agnieszka Bartoszewicz, zaś redaktorem naczelnym portalu jest Aldona Rybka: „Użytkownicy naszego portalu, których liczba cały czas się powiększa, utrwalają nas w przekonaniu, że stanowimy dla Państwa ważne źródło informacji”.Źródło: Redakcja

Komentarze

 • Strona bardziej klarowna

  Przejrzysta. Zmiana na plus, bo bywam tu od 2003, o ile pamiętam. Za moich czasów studenci, projektanci nie mieli takiego portalu:)

 • wentylacja

  wchodze rano i nie poznaje strony, fajnie, ze jest znow gielda ogloszen

 • zmiany na wentylacji

  zmiany na wentylacji sa moim zdaniem duze
  od paru lat odwiedzam ten portal i musze stwierdzic ze zaminy sa na plus, a co najwazniejsze gielda ogloszen znow sie pojawila

 • reklamy na wentylacji

  jak dla mnie nadal za duzo reklam, ale strona jest bardziej funkcjonalna i ma wiecej mozliwosci