Duże zainteresowanie stronami Giełdy Ogłoszeń Branży HVACR oraz rozwój nowych technik internetowych spowodował zmianę systemu funkcjonowania tego działu na Wentylacja.com.pl. Od dzisiaj na stronach serwisu rusza zupełne nowa Giełda.


Nowa Giełda Ogłoszeń Wentylacja.com.pl jest nowocześniejsza i sprawniejsza w działaniu. Prócz pięciu podstawowych działów (kupno, sprzedaż, współpraca, poszukuję, dam pracę, szukam pracy) wprowadzono kilkadziesiąt nowych kategorii, pomocnych w opisaniu lub wyszukaniu żądanego ogłoszenia w bardziej niż dotychczas szczegółowy sposób. Teraz możliwe jest przypisanie jednego ogłoszenia do kilku kategorii.
Giełda Ogłoszeń Wentylacja.com.pl ma teraz nowe funkcje, a także nowe możliwości reklamowe jak np. wybór reklamy selektywnej czyli ogłoszenia sponsorowanego czy też banera w danym dziale lub kategorii.
Ogłoszenia sponsorowane są zamieszczane na stronie głównej Giełdy oraz w danym dziale/kategorii na pierwszym miejscu; są także wyróżnione kolorem żółtym. Ponadto w ogłoszeniach sponsorowanych wyśwetlane są dane użytownika co usprawnia kontakt między oferentem a zainteresowanym.

Giełda HVACR - nowy leyaout
Użytkownik Giełdy, po dokonaniu rejestracji i zalogowaniu się na stronach ma teraz do wyboru następujące funkcje (zakładka "Moje ustawienia"): dane użytkownika, moje oferty - znane ze "starej" wersji Giełdy, a także zupełnie nowe funkcje jak możliwość przeglądu wybranych ofert danej kategorii oraz subskrypcja ogłoszeń wybranych kategorii na podany przy rejestracji e-mail.
Wśród istotnych zmian dla zarejestrowanych użytkowników "starej" wersji Giełdy jest, prócz jej nowego wyglądu, forma wyświetlania ogłoszeń. Ogłoszenia wyświetlane są teraz w jednej tablicy. Obok każdego ogłoszenia znajduje się skrót działu, do którego ogłoszenie należy np. KU kupno, SP sprzedaż. Wszystkie ogłoszenia danego działu można wyświetlić klikając na linki zamieszczone z lewej strony Giełdy ("Działy").
Oferty, do których dołączone jest zdjęcie lub grafika oznaczono symbolem aparatu fotograficznego . Dodawanie foto-ofert dostępne jest dla wszystkich zalogowanych użytkowników. Moduł ten umożliwia umieszczanie plików w formacie GIF lub JPG. Rozmiar pliku nie może przekraczać 300 kB.
Każdy użytkownik giełdy może w dowolnym czasie zmienić tryb swojej oferty jako "nieaktualną" (przycisk "Ustaw ofertę jako nieaktualną"). Tytuły takich ogłoszeń są automatycznie przekreślane, a w treści oferty znajduje się opis Transakcja została zawarta - oferta jest już nieaktualna.
Poprawiono również zasady korzytania z naszej Giełdy. Każdy rejestrujący się nowy użytkownik będzie weryfikowany pod względem prawidłowo podanego adresu e-mail. Rejestracja nowego użytkownika jest teraz dwustopniowa: prócz wypełnienia formularza na stronie wymaga potwierdzenia rejestracji poprzez przejście na stronę, której link podany jest w mailu przesłanym na adres podany przez użytkownika podczas rejestracji. Nie spełnienie tego warunku nie pozwoli na korzystanie z Giełdy, a więc dodawania nowych ofert lub odpowiedzi na ogłoszenia.
Nowa Giełda od zarejestrowanych użytkowników nie wymaga ponownej rejestracji, jedynie zalogowania się. Tym, którzy nie pamiętają swojego loginu czy hasła proponujemy skorzystanie z opcji "nie pamiętam hasła"
Prócz "Regulaminu" znajdziemy teraz zakładkę "Pomoc" wyjaśniającą podstawowe zagadnienia i zasady funkcjonowania Giełdy Branży HVACR.
Warto zwrócić uwagę, że znacznie szybciej od poprzedniej wersji działa nowa wyszukiwarka Giełdy Ogłoszeń dzięki poprawieniu jej jakości i trafności wyszukiwania haseł. Prawidłowe wyszukiwanie to aktualnie niezwykle skuteczny sposób promocji. Poza tym hasła znajdujące się na stronach Giełdy Wentylacja.com.pl są dobrze indeksowane w wyszukiwarkach internetowych takich jak np. Google.pl. Google.pl jest obecnie jedną z najpopularniejszych i najlepszych wyszukiwarek internetowych na świecie.
Ze względu na znaczną ilość ogłoszeń (prawie 8000) Redakcja nie podjęła się przypisywania im odpowiednich kategorii, stąd przy większości haseł w kategoriach znajduje się cyfra "0" (cyfry dotyczą ilości ogłoszeń w danym dziale). Aby pozostawić archiwum ogłoszeń przypisano je do kategorii "Inne".
Zamieszczanie ofert na stronach Giełdy Ogłoszeń jest bezpłatne, wymaga jedynie zalogowania się. O odpowiedzi na swoją ofertę (ogłoszenie) zarejestrowany użytkownik dowiaduje się drogą e-mail. Po zalogowaniu użytkownik może korzystać z następujących opcji Giełdy:
- przeglądać tytuły oraz treści ofert innych użytkowników,
- zamieścić oferty własne,
- odpowiadać na oferty innych użytkowników Giełdy,
- odczytywać odpowiedzi na oferty własne wraz z odczytywaniem treści i danych teleadresowych kontrahentów odpowiadających na ofertę,
- wgląd w odpowiedzi własne złożone na oferty innych użytkowników
i inne.
>>> GIEŁDA wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa <<<