Firma Juwent wkrótce poszerzy swój asortyment o zupełnie nowe i zmodernizowane urządzenia.


Firma Juwent wkrótce poszerzy swój asortyment o zupełnie nowe i zmodernizowane urządzenia. Nowe będą m.in. konstrukcje w typoszeregu aparatów grzewczych serii Tropic oraz destrytyfikatorów. W sprzedaży pojawiła się już nowa linia kurtyn powietrzych Silver.


KP/DB Silver
Nowy typoszereg kurtyn powietrznych KP/DB Silver to trzy moduły. Każdy z nich dostępny jest w trzech długościach. Moduły można łączyć w ciągi kurtyn, dzięki czemu można dopasować ich szerokość do większości otworów drzwiowych i bramowych. Wydajność powietrza od 1 500 do 10 000 m³/h. Kurtyny KP/DB Silver zaprojektowano w wersji "zimnej" oraz z nagrzewnicami wodnymi i elektrycznymi o mocach od 7 kW do 100 kW. Warta podkreślenia jest możliwość zdalnego sterowania urządzeniem.
Zastosowane w kurtynach powietrznych KP/DB Silver nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne oraz atrakcyjny wygląd pozwalają na zastosowanie ich w obiektach o wysokich standardach takich jak hotele, szpitale, centra handlowe.
Jak zapewnia producent nowoczesny wygląd kurtyn KP/DB Silver został zaprojektowany tak aby spełniając swoje podstawowe zadanie (tworzenie bariery powietrznej) jednocześnie atrakcyjnie komponować się z pomieszczeniem.
Nowe urządzenia Juwent wyróżniać się będą nowoczesną stylistyką i dopracowaną konstrukcją z zastosowaniem trwałych materiałów z tworzyw sztucznych >>zobacz.