Ruszyła kolejna edycja programu „Pracuj z KAN”, białostockiego producenta nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych. Jego uczestnicy wymieniają punkty na praktyczne nagrody – m.in. narzędzia i elementy systemu KAN-therm.

Nowa edycja programu „Pracuj z KAN”

Tegoroczna edycja „Pracuj z KAN” będzie trwała do końca listopada br. Zasady programu są proste: uczestnicy dokonując zakupów produktów z systemu KAN-therm gromadzą punkty i odbierają atrakcyjne nagrody za symboliczną złotówkę. Wśród nagród są m.in. narzędzia dedykowane różnym systemom KAN-therm, elementy systemów instalacyjnych, odzież robocza, a także oprogramowanie KAN.

- Program lojalnościowy „Pracuj z KAN” co roku cieszy się dużym zainteresowaniem współpracujących z nami instalatorów, bo jest obopólnie korzystny: uczestnicy mają dostęp do naszych produktów, a my podtrzymujemy pozytywne relacje z klientami i nagradzamy ich lojalność–mówi Małgorzata Słomińska-Wicher, dyrektor marketingu w KAN. – W tym roku zmieniliśmy formułę programu i rozszerzyliśmy wachlarz nagród wprowadzając do nich również elementy systemów instalacyjnych KAN-therm, co zapewne ucieszy wszystkich uczestników.

Program jest adresowany do osób, które prowadzą działalność w zakresie wykonawstwa instalacji sanitarnych i grzewczych. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie zakupu w oddziałach KAN lub u partnerów handlowych spółki w całej Polsce, wypełnienie formularzu zgłoszeniowego i przekazanie go sprzedawcy lub przesłanie do firmy. Za zakup produktów Systemu KAN-therm przyznaje się uczestnikowi punkty, które mogą zostać wymienione na nagrody zawarte w katalogu nagród na podstawie druku zamówienia. Zamówienie na nagrodę jest zrealizowane w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Średnio co roku w programie uczestniczy 1500 osób, które chwalą sobie taki sposób współpracy.
- Mam do czynienia z systemami KAN –therm od dawna i dlatego chętnie uczestniczę w programie. To okazja, by robiąc niezbędne zakupy, dodatkowo skompletować narzędzia lub części systemu – mówi Roman Ogonowski, który w poprzednich edycjach w charakterze nagród odebrał już trzy zgrzewarki do systemu KAN-therm PP oraz zaciskarkę elektryczną do systemu KAN-therm STEEL.

Wszystkie formularze i szczegóły programu dostępne są na stronie www.kan.com. pl.