5 marca o godzinie 9:00 w Warszawie rozpoczęła się długo wyczekiwana przez specjalistów z branży wystawa FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2013.

No i się zaczęło! Pierwsze relacje tylko z wentylacja.com.pl!
wejście na forum wentylacjaOd pierwszych chwil wystawa cieszy się ogromnym powodzeniem. Świadczą o tym choćby ciągłe kolejki w recepcji czy po brzegi wypełniona sala konferencyjna. Jak co roku rzesza odwiedzających mogą zapoznać się z ofertą topowych producentów, projektantów, instalatorów i dystrybutorów z branży.

seminarium Oszczędność energiiEkspozycjom towarzyszy także seminaria poświęcone głównie przepisom, normom i technologiom stosowanym w branży. Prelegentami są przedstawiciele czołowych firm na rynku, jak m.in. Stavoklima/Ventia, Siemens, Belimo oraz specjaliści z Politechniki Warszawskiej i Opolskiej.


Nowością tegorocznej edycji jest „ARENA TECHNOLOGII”. Jest to specjalna część ekspozycji, na której można było porównać ze sobą wyroby różnych producentów. W tym roku Arena poświęcona została urządzeniom i technologiom dedykowanym przede wszystkim dla obiektów hotelowych, konferencyjnych i rekreacyjnych.