Marka Purmo wprowadza na rynek rewolucyjne połączenie – grzejnik i mebel w jednej odsłonie. Grzejniki Delta Column Bench oraz Delta Column Bench V to niesamowita kombinacja funkcjonalności, jakości i atrakcyjnego wyglądu.

Nietypowe połączenie grzejnik + mebel
Marka Purmo łączy ogrzewanie z funkcjonalnym meblem do siedzenia. Delta Column Bench, z rodziny kolumnowych grzejników Purmo, to przede wszystkim: najwyższa jakość wykonania, laserowe spawy i 10-letnia gwarancja; ponadto wyjątkowa funkcjonalność mebla, który jednocześnie zdobi i ogrzewa pomieszczenie. Autorami projektu grzejnika Delta Column Bench są uznani architekci wnętrz, którzy stworzyli unikatowy i przyciągający wzrok element wyposażenia. Ławeczka sprawdza się w przedpokoju, gdzie pozwala zaoszczędzić miejsce i przydaje się jako wygodne miejsce do przebierania się, zmiany butów itp. Siedzisko może być wykonane z drewna bukowego lub marmuru. Firma Purmo umożliwia również zakup samej części grzewczej. Siedzisko można wykonać wówczas we własnym zakresie, korzystając z materiałów zastosowanych w pozostałych elementach wystroju wnętrza (np. drewno lub kamień - takie same, jak na podłodze).

Elementy grzewcze Purmo Delta Column Bench są umieszczone poziomo lub pionowo - w modelu Delta Column Bench V - i mogą być pomalowane na dowolny kolor z palety RAL. Dolne podłączenia grzejnika pozostają całkowicie niewidoczne dla użytkownika i pozwalają umieścić grzejnik Delta Column Bench w wybranym punkcie pomieszczenia, niekoniecznie przy ścianie. Elastyczność odnośnie doboru wysokości i długości umożliwia perfekcyjną integrację grzejnika w przestrzeni.

Główne cechy grzejników kolumnowych Delta Column Bench:
- kompletne spawanie laserowe dla uzyskania nadzwyczajnego wizerunku i żywotności (brak zakłócających spoin spawalniczych i pozostałości spawalniczych powodujących korozję)
- swobodne ustawienie w pomieszczeniu jako ławy podgrzewanej
- dwa wykonania z poziomo lub pionowo umieszczonymi członami grzejnika
- podłączenie realizowane jest w sposób niewidoczny od dołu z podłogi
- wybór kolorów z palety RAL
- odstęp 25 mm między członami przy długości członu 50 mm dla łatwego czyszczenia i znakomitych własności higienicznych

Wszystkie grzejniki marki Purmo są objęte 10 letnią gwarancją producenta.

Dane techniczne:
Ceny (grzejnik bez siedziska, kolor standardowy): Delta Bench od 3034 do 5934 zł netto; Delta Bench V od 3865 do 4643 zł netto
Moce: Delta Bench od 1411 do 4247 W; Delta Bench V od 912 do 1792 W
Sposoby podłączenia: Obydwa typy grzejnika Delta Column Bench podłącza się od dołu poprzez 2 przyłącza G ½”.
Wymiary standardowe:
Delta Bench wysokość od 200 do 350 mm, długość od 1535 do 2835 mm
Delta Bench V wysokość 300 lub 350 mm, długość od 1100 do 1500 mm
Kolor: standardowo biały RAL 9016, inne kolory dostępne na zamówienieŹródło: PURMO