Carrier Polska odświeżyła swój wizerunek w Internecie.

Nowa strona www firmy Carrier (www.carrier.com.pl) w swoim układzie przypomina amerykańską stronę macierzystą www.global.carrier.com

Sposób nawigacji i funkcje witryny www.carrier.com.pl przypominają portal internetowy.
Stronę podzielono na kilka działów, m. in.:
- Produkty
- Usługi i serwis
- Nasi partnerzy
- Multimedia
- O nas w prasie branżowej
- Toshiba Air Conditioning
- Totaline
- Carrier Chłodnictwo
- Aktualności.
Taki układ menu wraz z okienkiem wyszukiwarki jest na stałe wyświetlany z każdego poziomu witryny, co ułatwia korzystanie z serwisu.
Strona główna carrier.com.pl eksponuje menu oraz promocje i najnowsze wiadomości ("Aktualności") dotyczące nowych produktów i wydarzeń w firmie Carrier.
Prócz tradycyjnych informacji o firmie, produktach, parametrach technicznych itp. znajdziemy referencje oraz program "Szybki dobór klimatyzatorów" - aplikację flash ułatwiającą obliczenia mocy chłodniczej i dobór klimatyzatora.
Firma Carrier Polska Sp. z o.o. od dłuższego czasu prowadzi aktywną współpracę z prasą branżową, co zaowocowało drukiem wielu artykułów prezentujących technologie i produkty firmy Carrier. Dla zainteresowanych udostępniono artykuły on-line.
Na stronach witryny uruchamiono też nowy dział "Multimedia", gdzie zamieszczane będą prezentacje produktów, wygłaszcze ekranu, tapety itp.
Uwaga - prace nad stroną wciąż trwają.