Nowe elektrodowe nawilżacze parowe firmy PEGO w Polsce.

Nawilżacze firmy PEGO

EASYSTEAM włoskiej firmy PEGO to nawilżacze parowe o wydatku pary od 4 do 299 kg/h. Najbardziej zaawansowane i elastyczne rozwiązanie służące do produkcji pary oraz nawilżania powietrza. Sterowanie On/Off lub 0-10V. Zintegrowany system sterowania pozwala na łatwą konfigurację i optymalizację pracy urządzenia na podstawie wymagań użytkownika oraz w celu zagwarantowania długiej żywotności sprzętu.

W standardzie nawilżaczy PEGO: obudowa ze stali nierdzewnej, rozbieralne cylindry, pompa spustu wody, wydajność od 1 do 48 kg/h pojedyncze urządzenie lub 299 kg/h (tryb master/slave).


Frontowy panel wykonany ze stali nierdzewnej, podwieszane cylindry oraz łatwo demontowalne zaciski elektryczne pozwalają na szybki i prosty serwis urządzeń. Szeroki zakres modeli oraz akcesoriów zadowoli wszystkie wymagania instalacyjne i użytkowe.Więcej o nawilżaczach parowych PEGO: [attach=attach1]w katalogu pdf[/attach]

Wyłącznym dystrybutorem nawilżaczy firmy Pego w Polsce jest firma KMK KKLIMA.
Gwarantujemy produkt bardzo wysokiej jakości, urządzenia na magazynie w Polsce oraz atrakcyjną cenę!

Firma PEGO S.r.l. od 20 lat specjalizuje się w chłodnictwie i klimatyzacji i oferuje pełną gamę produktów do każdego rodzaju aplikacji. Standardowa i niestandardowa produkcja pozwala zaspokoić każde wymagania klienta. PEGO działa także w sektorze nawilżania i produkuje m.in. parowe nawilżacze powietrza.


Spółka KMK KLIMA powstała w 2005 roku. Firma specjalizuje się w wykonawstwie i obsłudze klimatyzacji pomieszczeń technicznych (np. serwerownie, pomieszczenia UPS) oraz obiektów komercyjnych (placówki bankowe, sklepy, pawilony, pomieszczenia biurowe). Oferuje usługi z zakresu projektowania, doboru, montażu i kompleksowej obsługi serwisowej urządzeń i systemów klimatyzacyjnych. Zasięg działalności obejmuje teren całej Polski. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Krakowie. KMK Klima jest autoryzowanym partnerem firm: Galletti, HiRef, Pego, Mitsubishi Electric, AISIN member of TOYOTA Group, SystemAir, BINI S.p.A., Olimpia Splendid, LG.Źródło: KMK KLIMA s.c.