Nawiewniki CN z filtrami absolutnymi HEPA przeznaczone do pomieszczeń o wysokościach od 2,6 m do 4 m to nowość w ofercie Systemair S.A.

Nawiewniki CN z filtrami absolutnymi HEPA

Nawiewniki CN ze skrzynkami z filtrami absolutnymi HEPA są używane jako końcowy element systemu wentylacji do nawiewu powietrza w pomieszczeniach, gdzie niezbędna jest wysoka czystość powietrza. W skład nawiewników CN wchodzą skrzynka szczelna, wkład filtracyjny oraz panel nawiewnika. Nawiewniki z filtrami absolutnymi są zaprojektowane do montażu w sufitach, stropach podwieszanych ze szczególnym naciskiem na szczelność wkładu filtracyjnego w odniesieniu do konstrukcji sufitu.

Nawiewnki CN zapewniają nielaminarny pionowy nawiew powietrza w pomieszczeniach czystych. Przepływ nielaminarny jest definiowany jako stabilny równomierny przepływ powietrza z możliwością małych turbulencji. Wbudowany wkład filtracyjny zatrzymuje pyłki, bakterie i wirusy w pomieszczeniach objętych ochroną jak szpitale, sale operacyjne, pomieszczenia farmaceutyczne, składowania artykułów spożywczych oraz laboratoriów elektronicznych.

Dane techniczne i konstrukcyjne nawiewnika CN znajdują się w załączonej karcie katalogowej pdf.
Źródło: Systemair S.A.