Narciarskie Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej będą obchodzić w 2012 roku swój jubileusz: zostaną rozegrane już po raz dziesiąty!

Narciarskie Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej
X NARCIARSKIE MISTRZOSTWA POLSKI BRANŻY BUDOWLANEJ
Jaworzyna Krynicka 25.02.2012 r.
www.zawody.fakro.pl

X NARCIARSKIE MISTRZOSTWA POLSKI BRANŻY BUDOWLANEJ
Firma FAKRO - organizator zawodów - do udziału w zawodach zaprasza nie tylko wiernych budowlańców-zawodników, którzy od dziesięciu lat spotykają się na stoku Jaworzyny Krynickiej, ale także wszystkich budowlańców-sympatyków, którzy zechcą dołączyć do grona uczestników tej cyklicznej imprezy.

Narciarskie zmagania budowlańców to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim sportowe emocje na najwyższym poziomie i dawka pozytywnych wrażeń. Dlatego nie zwlekaj i już dziś wyślij do nas zgłoszenie uczestnictwa! Zachęć do udziału także swoich kolegów z pracy i skompletuj drużynę, która weźmie udział w sportowej rywalizacji firm budowlanych!

Zapraszamy 25 lutego 2012 roku na stok Jaworzyny Krynickiej wszystkich miłośników białego szaleństwa w jakikolwiek sposób związanych z branżą budowlaną!

Organizatorem głównym zawodów jest firma FAKRO Sp. z o.o. Patronat honorowy nad Mistrzostwami pełni Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa.

Celem zawodów jest popularyzacja narciarstwa i podnoszenie jego poziomu w środowisku zawodowym osób związanych z branżą budowlaną oraz integracja środowiska branży budowlanej.

Zawody odbędą się w dniu 25.02.2012 r. (sobota) na Jaworzynie Krynickiej (trasa nr IIa). Start pierwszego zawodnika około godziny 10.30.
W X NMPBB mogą brać udział osoby z wykształceniem budowlanym lub osoby nie mające takiego wykształcenia, a zatrudnione w przedsiębiorstwach budowlanych lub wydziałach budowlanych przedsiębiorstw wielobranżowych oraz ich rodziny. Jedną firmę może reprezentować maksymalnie pięć osób.

Więcej informacji na temat zawodów na stronie internetowej www.zawody.fakro.pl oraz w Regulaminie.