Nowa marka grzejników płytowych - NANOPANEL podbija polski rynek. Wysoka jakość grzejników, ponadprzeciętna estetyka wykończenia oraz szeroki wachlarz dostępnych wykonań to największe atuty nowej marki. Nowe grzejniki dostępne są już od początku września w hurtowniach Grupy SBS.

NANOPANEL – nowa marka grzejników na rynku
Grzejniki produkowane są w Polsce, na najnowocześniejszych w kraju liniach produkcyjnych, przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych. Wysoki poziom technologiczny linii produkcyjnej oraz nowoczesna linia lakiernicza zapewniają grzejnikom wysoką, stałą jakość.

Grzejniki dostępne są w wykonaniach z zasilaniem od dołu – Ventil, oraz z zasilaniem z boku – Compact. Wszystkie modele grzejników wyposażone są w osłony boczne i osłonę górną typu grill i dostarczane w komplecie z akcesoriami: zawieszeniami, korkiem oraz odpowietrznikiem. Produkowane w szerokim zakresie wymiarów, dostępne w wysokościach 300, 400, 500, 600 i 900 mm oraz długościach od 400 do 3000m. Grzejniki spełniają wymagania wszystkich europejskich norm i posiadają atest PZH.

W procesie przygotowania powierzchni stosowana jest innowacyjna technologia nanoceramicznej obróbki wstępnej metalu. Wykorzystanie nanotechnologii w procesie powlekania do wstępnej obróbki metali przed ich malowaniem powoduje zwiększenie pola powierzchni metalu, zapewniając farbie lepszą i większą powierzchnię przylegania. Dzięki temu na powierzchni przygotowanej do lakierowania powstaje specjalna powłoka stanowiąca jedną z najefektywniejszych ochron antykorozyjnych.

- Grzejniki płytowe to najchętniej kupowany w Europie model grzejników – mówi Marcin Stawiany z Grupy SBS. - Jesteśmy przekonani, że NANOPANEL spotka się z dobrym przyjęciem na rynku i szybko zajmie silną pozycję w swoim segmencie. Wyróżniają go dobra, solidna jakość i wysoka estetyka wykończenia. 10letnia gwarancja daje instalatorom i użytkownikom pewność, że wybrany grzejnik będzie służył długo i bezawaryjnie.