Nowy przyrząd pomiarowy DLE 50 Professional firmy Bosch to najmniejszy dalmierz laserowy na świecie.

Wyposażony został we wszystkie funkcje profesjonalnego urządzenia. Urządzenie posiada wymiary 100 x 58 x 32 mm i jest najmniejszym dalmierzem laserowym na świecie. Przyrząd służy do wykonywania różnorodnych pomiarów w pomieszczeniach: mierzy odległości, oblicza powierzchnie i kubatury.

Dzięki technice laserowej dalmierz wykonuje precyzyjne pomiary odcinków o maksymalnej długości 50 metrów, a wynik pomiaru pokazuje się na dużym wyświetlaczu LCD. Typowa dokładność pomiaru wynosi plus/minus 1,5 mm.

Obsługa dalmierza DLE 50 Professional jest prosta. Przyciski opatrzone symbolami umożliwiają przełączanie się pomiędzy funkcjami pomiaru odległości, powierzchni, kubatury lub pośrednimi pomiarami wysokości według twierdzenia Pitagorasa. Standardowo dalmierz laserowy mierzy od tylnej krawędzi urządzenia.

Poprzez kilkakrotne naciśnięcie przycisku, użytkownik może zmienić punkt początkowy pomiaru na przednią krawędź urządzenia, wbudowany gwint do statywu lub rozkładany kołek pomiarowy. Kołek o długości 40 mm ułatwia pomiar w ciasnych narożnikach lub np. fugach czy prowadnicach. Odpowiedni symbol na wyświetlaczu jednoznacznie wskazuje, skąd rozpoczyna się pomiar. Zapobiega to pomyłkom w trakcie mierzenia.

Mały dalmierz laserowy jest wyposażony w miękkie powierzchnie chwytowe Softgrip, które ułatwiają obsługę urządzenia i chronią je przed uszkodzeniami.

UWAGA! Dalmierz DLE 50 Professional można zakupić w sklepie internetowym - www.narzedzia.pl DLE 50 Professional - oferta po promocyjnej cenie 550 PLN brutto - koszt wysyłki gratis! (koniecznie należy dopisać do zamówiena adres portalu Grupy Marketeo.com, na którym znaleźli Państwo informację o promocji)


Grupa Bosch jest wiodącym w świecie producentem techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków. Obroty przedsiębiorstwa, zatrudniającego 250 tys. pracowników, wyniosły w 2005 roku 42 mld. euro. Założony w 1886 roku w Stuttgarcie przez Roberta Boscha (1861-1942) "Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki" to dziś wielki koncern skupiający fabryki i dysponujący sprawnie funkcjonującą siecią dystrybucyjną oraz serwisową, posiadający ok. 270 spółek zależnych i 12 tys. zakładów serwisowych w ponad 140 krajach świata.

Działalność grupy Bosch w Polsce obejmuje sprzedaż części samochodowych na rynek wtórny i wyposażenie fabryczne, sprzętu car audio Blaupunkt, elektronarzędzi Bosch, Skil i Dremel, urządzeń z zakresu techniki grzewczej oferowanych głównie pod markami Junkers i Buderus, systemów zabezpieczeń i sprzętu z zakresu napędów i sterowań (Bosch-Rexroth). Ponadto w Polsce odbywa się produkcja systemów hamulcowych Boscha (w Mirkowie koło Wrocławia), a także sprzedaż i produkcja (w Łodzi) sprzętu AGD w ramach spółki Bosch-Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego (udział Boscha 50%).

Społeczno-prawna struktura grupy Bosch zapewnia jej finansową niezależność i rynkową samodzielność. Umożliwia to przedsiębiorstwu inwestowanie w znaczące projekty, które zagwarantują mu przyszłość, a jednocześnie pozwala spełniać misję społeczną zgodną z przekonaniami założyciela firmy. 92% udziałów w spółce Robert Bosch GmbH należy do Fundacji im. Roberta Boscha. Funkcje rynkowe udziałowca wypełnia instytucja powiernicza Bosch Industrietreuhand KG.

Więcej informacji: www.bosch.pl