VTS Euroheat zaprasza na wystawę „Designer Roku 2009: Andrzej Śmiałek i Ergo Design. Jak powstają chętnie kupowane produkty” organizowanej przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, przy ul. Świętojerskiej 5/7.

Najlepsi polscy projektanci pracują dla VTS Euroheat!
Dobry WzórOkazją do wystawy jest przyznanie firmie Ergo Design tytułu Designer Roku w ramach corocznego ogólnopolskiego konkursu Dobry Wzór. Nagradzane są w nim najlepiej zaprojektowane projekty funkcjonujące na polskim rynku. Wystawa otwarta jest do 11 kwietnia 2010 r.

Nagrodzone studio projektowe Ergo Design jest autorem projektu obudów dwóch urządzeń VTS Euroheat - nagrzewnicy Volcano i kurtyny powietrznej Defender. W ramach przetargu do projektu firma VTS Euroheat rozpatrywała przedłożone projekty przez pryzmat podstawowych założeń jak samo zrozumienie produktu oraz korzyści płynących z jego użytkowania i, co istotne, niezwykłą łatwość łączenia estetyki z praktycznością.

Wybór grupy projektantów ze studia Ergo Design wydaje się w kontekście rozdanych nagród niezwykle trafiony. Cytując za Krzysztofem Bielskim, przewodniczącym komisji ekspertów i przewodniczącym jury konkursu Dobry Wzór: „Naczelnym hasłem studia i jego filozofią, jest angielskie brand indulging, co wskazuje na specjalizację we wzmacnianiu i pozycjonowaniu marki poprzez wdrażanie dobrze zaprojektowanych, innowacyjnych produktów. Ponieważ dobry produkt jest największym aktywem marki”.

Volcano i Defender

Komentarze