Nowa pionowa kurtyna powietrzna Venesse Comfort jest całkowicie nową konstrukcją w ofercie czeskiego producenta firmy 2VV.


Główne założenia przy konstruowaniu to: łatwość użytkowania, estetyczny wygląd, oszczędność energii, ale przede wszystkim bardzo niski poziom hałasu. W procesie konstruowania urządzenia zbudowano 8 prototypów, które poddano 250 różnym testom. W wyniku testów i badań otrzymano najcichszą kurtynę w swojej klasie, co zostało poparte przedstawieniem wyników testu porównawczego.
Kurtyny przeznaczone są do montażu w bankach, hotelach, biurach, centrach handlowych oraz wszędzie tam gdzie sytuacja budowlana wymusza zastosowanie kurtyny pionowej.


Kurtyny powietrzne Venesse Comfort
Urządzenia mają 2,5 metra wysokości oraz efektywny zasięg strumienia powietrza sięgający 7,5 metra. Urządzenia są zbudowane w oparciu o nagrzewnice elektryczną 24 lub 36 kW, nagrzewnicę wodną 41 kW oraz tzw. kurtynę zimną.
Jak w pozostałych urządzeniach tego producenta kurtyny Venesse Comfort charakteryzują się bardzo dużą uniwersalnością i łatwością montażu. Kurtyna może być zarówno prawa jak i lewa, a jej podłączenie sprowadza się do podłączenia zasilania oraz regulatora DM (dostarczonego razem z urządzeniem).
W ofercie dostępne są również kurtyny w wykonaniu z blachy nierdzewnej oraz malowane na żądany kolor RAL w celu dostosowania do wystroju pomieszczenia.
>>Kurtyny Venesse Comfort