Urządzenie przeznaczone jest do ogrzewania pomieszczeń i obiektów gospodarczych, warsztatów, sklepów, salonów samochodowych, magazynów i wszelkiego typu pomieszczeń wielkopowierzchniowych. Bardzo dobrze sprawdza się na budowach. Oprócz swej podstawowej funkcji – ogrzewania pomaga również w osuszaniu zawilgoconych pomieszczeń.

Nagrzewnica elektryczna HALNY - skuteczne ogrzewanie pomieszczeń wielkopowierzchniowych
Nagrzewnica Halny marki Elektrotermia to urządzenie o małych wymiarach i dużej mocy. Bezpieczne – posiada znak bezpieczeństwa i ekologiczne – nie zanieczyszcza środowiska. Jest efektywna i ekonomiczna - dzięki zamontowaniu termostatu utrzymuje temperaturę w pomieszczeniu na stałym poziomie, a podłączenie zewnętrznego zegara sterującego pozwala kontrolować jej włączanie i wyłączanie z odpowiednim, żądanym wyprzedzeniem i w ten sposób ograniczyć koszty eksploatacji. Nagrzewnica Halny jest łatwa w obsłudze i wygodna w użyciu - dzięki zastosowaniu dodatkowego wieszaka można ją zamontować również na ścianie.

Producent zadbał nie tylko o bezpieczeństwo, ale i najwyższą jakość urządzenia montując w nim grzałki wykonane w oparciu o technologię i materiał firmy Kanthal. Wysokie parametry techniczne, 36 miesięczna gwarancja i serwis pogwarancyjny zapewniają bezproblemową eksploatację urządzenia.