VBW Engineering Sp. z o.o. po raz piąty w gronie Solidnych Firm.

Nagroda Solidna Firma 2009 dla VBW Engineering
W dniu 12.02.2010 r. w warszawskim Hotelu Intecontinental odbyła się uroczysta Gala Finałowa ósmej edycji Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma. Okazję do tego spotkania stanowiło wręczenie specjalnych wyróżnień dla firm, które po raz kolejny otrzymały certyfikat SF.
VBW Engineering Sp. z o.o. znalazła się po raz piąty w gronie nagrodzonych firm i zasłużyła tym samym na uhonorowanie Złotym Certyfikatem Solidna Firma. Spośród nagrodzonych w całej historii programu, do tej pory tylko firm 140 otrzymało to zaszczytne wyróżnienie.
Gala Finałowa stanowiła również doskonałą okazję do wymiany doświadczeń z innymi laureatami i nawiązania wzajemnej współpracy.

21.01.2010 r. podczas Gali Pomorza oraz Warmii i Mazur, w Sali Okrągłej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku wręczono certyfikaty 20 nagrodzonym firmom.

Pozytywna trzyetapowa weryfikacja dokonana przez ekspertów zaowocowała ponownym przyznaniem nagrody dla VBW za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań, poszanowanie ekologii i praw konsumenta oraz za produkty najwyższej jakości.

[attach=attach3][/attach]

Program Gospodarczo-Konsumencki Solidna Firma, działający pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej i Marszałka Województwa Pomorskiego Jana Kozłowskiego to przedsięwzięcie powołane do życia w roku 2002. Jego celem jest tworzenie ruchu skupiającego przedsiębiorców, mających osiągnięcia na polu promowania zasad uczciwości i odpowiedzialności, jak również rozwoju rodzimego regionu. Dzięki programowi powstała baza godnych zaufania przedsiębiorstw. Są to zarówno firmy małe, jak i duże, działające na całym świecie oraz funkcjonujące wyłącznie w jednym regionie.Źródło: VBW Engineering Sp. z o.o.