W dniu 21.01.2010 r. podczas Gali Pomorza oraz Warmii i Mazur, w Sali Okrągłej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku wręczono certyfikaty "Solidna Firma 2009" 20 nagrodzonym firmom.

Nagroda Solidna Firma 2009 dla VBW Engineering
VBW Engineering Sp. z o.o. znalazła się po raz piąty w gronie nagrodzonych firm i zasłużyła tym samym na uhonorowanie Złotym Certyfikatem Solidna Firma.

Pozytywna trzyetapowa weryfikacja dokonana przez ekspertów zaowocowała ponownym przyznaniem nagrody za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań, poszanowanie ekologii i praw konsumenta oraz za produkty najwyższej jakości.

Program Gospodarczo-Konsumencki Solidna Firma, działający pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej i Marszałka Województwa Pomorskiego Jana Kozłowskiego to przedsięwzięcie powołane do życia w roku 2002. Jego celem jest tworzenie ruchu skupiającego przedsiębiorców, mających osiągnięcia na polu promowania zasad uczciwości i odpowiedzialności, jak również rozwoju rodzimego regionu. Dzięki programowi powstała baza godnych zaufania przedsiębiorstw. Są to zarówno firmy małe, jak i duże, działające na całym świecie oraz funkcjonujące wyłącznie w jednym regionie.

Źródło: VBW Engineering Sp. z o.o.