Firma Zehnder Group, która działa na arenie międzynarodowej w sektorze klimatyzacji domowej - grzejniki i wentylacja, została uhonorowana nagrodą „RedDot Design Award” za sprawozdanie roczne za 2011, które powstało we współpracy z Eclat.

Nagroda RedDot Design Award po raz drugi w tym roku - dla Zehnder Group!
Nagroda RedDot Design Award po raz drugi w tym roku - dla Zehnder GroupSprawozdanie roczne jest efektem prawdziwej współpracy pomiędzy Zehnder Group, a Eclat, agencją doradztwa marketingowego i komunikacji. Było to możliwe także dzięki prawie blisko 3000 pracowników Grupy Zehnder na całym świecie, którzy wspierali prace projektowe.

Komisja „RedDot” uznała, że projekt, z jego niezwykłą koncepcją i realizacją, zasługuje na nagrodę w dziedzinie komunikacji.

Kapituła „RedDot Design Award” nagradza twórczą działalność w sumie 21 kategoriach, w tym "Raporty roczne". Kryteriami oceny ofert są oryginalność, emocjonalna jakość, znaczenie społeczne i skuteczne dotarcie do grupy docelowej, estetyka, a także jakość projektu. W 2012 roku o nagrodę „RedDot” w dziedzinie komunikacji walczyło 6.800 firm z ponad 40 krajów.

zehnder