Nabilaton to nowa na polskim rynku marka urządzeń grzewczych i wentylacyjnych, opartych na sprawdzonej technologii Mitsubishi Electric.

NABILATON - komfort i efektywność
Nabilaton jest dystrybutorem pomp ciepła, kurtyn powietrza oraz central rekuperacyjnych. Wsparcie techniczne i szkoleniowe zapewnia Zymetric Sp. z o.o., znany i ceniony na rynku Generalny Przedstawiciel Mitsubishi Electric Air Conditioning w Polsce. Szkolenia techniczne dla instalatorów odbywają się w nowoczesnej sali szkoleniowej Mitsubishi Electric, wyposażonej także w urządzenia Nabilaton.

Nabilaton
Kompletne, pracujące układy pomp ciepła Nabilaton: powietrze – woda oraz powietrze – powietrze w układzie kanałowym VAV, z powodzeniem pełnią rolę jedynego źródła ciepła. Wykazują stałą wydajność grzewczą nawet przy -15˚C temperatury zewnętrznej, pracując również przy -25˚C (z wydajnością ponad 80% mocy nominalnej), bez potrzeby załączania grzałek elektrycznych.
Urządzenia Nabilaton kontynuują także strategię Mitsubishi Electric: ‘świetnego produktu w dobrej cenie’. Pompy ciepła w standardzie wyposażamy w sterownik, który obsługuje m.in.: grzałki elektryczne, zawór rewersyjny do chłodzenia budynku w lato i automatykę do sterowania czterema obiegami (w tym – słonecznym).
Oferowane przez Nabilaton kurtyny powietrzne Thermoscreens dostępne są w wersjach: wodnej, elektrycznej lub zasilanej czynnikiem chłodniczym pracującej jak pompa ciepła, w konfiguracjach poziomych i pionowych.
Centrale wentylacyjne z rekuperacją uzupełniają bogatą ofertę energooszczędnych i efektywnych systemów Nabilaton.

Więcej informacji na temat urządzeń marki Nabilaton:
Dariusz Klonowski, tel. 509 937 479, d.klonowski@nabilaton.pl
Łukasz Szymonik, tel. 509 937 179, l.szymonik@nabilaton.pl
Jacek Parys, tel. 667 667 372, j.parys@zymetric.pl


Źródło: Nabilaton Sp. z o.o.