9 listopada 2012 roku nasza redakcja miała przyjemność dołączyć do grona osób odwiedzających bydgoską firmę DABROwent na parapetówce.

NA PARAPETÓWCE w DABROwent
Wydarzenie to dało nam możliwość zobaczenia siedziby firmy, która została powiększona o dodatkowo zaadaptowane pomieszczenia. Nowocześnie zaaranżowane wnętrza i otwartość pracowników firmy zaowocowała niezwykle przyjemną atmosferą.


DABROwent to firma otwarta na potrzeby Klienta. Starająca się profesjonalną obsługą i wsparciem technicznym zaspokajać potrzeby swoich Klientów.
Nowe pomieszczenia to kolejny mały krok do przodu, który mamy nadzieję zaowocuje coraz większym zaufaniem Klientów wobec naszej firmy – mówią właściciele Kasia i Maciej Dąbrowscy.

„Parapetówka” to był bardzo spontaniczny pomysł. Chcieliśmy podzielić się naszą radością i jednocześnie stworzyć okazję do spotkania z Klientami, Dostawcami i Przyjaciółmi firmy w niecodziennej scenerii.


Ten dzień przerósł nasze oczekiwania. Dlatego bardzo serdecznie dziękujemy przede wszystkim naszym Klientom i Dostawcom za zaufanie, którym nas obdarzają oraz Przyjaciołom za wsparcie, dobre słowo i za to, że po prostu są:)
Serdecznie zapraszamy do współpracy.My jako Redakcja także dziękujemy za zaproszenie i dołączamy się do najserdeczniejszych życzeń dla firmy!


opracowanie: Redakcja
Źródło: ''