W dniach 16-18 kwietnia 2010 r. na warszawskim Torwarze odbędzie się najważniejsza na Mazowszu impreza budowlana - Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO, kierowane do osób profesjonalnie zajmujących się budową domów i ich wykańczaniem oraz do indywidualnych inwestorów. Tematami wiodącymi pierwszego dnia tegorocznej edycji MUREXPO (16 kwietnia) będą Zrównoważone budownictwo oraz Certyfikacja produktów i usług budowlanych w Polsce i na Białorusi.

MUREXPO już w kwietniu
Organizatorami spotkań będą m.in.: Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego, Instytut Techniki Budowlanej oraz Polsko-Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa, która przyjęła Patronat nad MUREXPO 2010. W ramach Patronatu Polsko-Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa zorganizuje dla Wystawców Targów oraz zaproszonych gości seminarium poświęcone certyfikacji produktów i usług budowlanych w Polsce i na Białorusi. Na MUREXPO 2010 firmy stosującej najbardziej efektywne ekologicznie rozwiązania w budownictwie Prezes Polsko-Białoruskiej Izby Handlowo-Przemysłowej ustanowi i ufunduje Puchar. Dzięki staraniom Polsko-Białoruskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w MUREXPO 2010 uczestniczyć będą reprezentanci Białoruskiej Izby Handlowo-Przemysłowej z Mińska i białoruscy przedsiębiorcy.
Do współpracy przy tworzeniu programu merytorycznego MUREXPO 2010 zaproszono także naukowców Politechniki Warszawskiej oraz przedstawicieli Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.

Jak wynika z ankiety przeprowadzonej wśród targowych gości 80% odwiedzających MUREXPO 2009 to kadra menadżerska: 50% ankietowanych stanowią przedsiębiorcy, dyrektorzy bądź właściciele firm, 30% - to kadra kierownicza średniego szczebla.

Więcej informacji www.targibudowlane.pl


Źródło: ''