Data rozpoczęcia
2011-04-08
Data zakończenia
2011-04-10
Miejsce
Warszawa

MUREXPO 2011
MUREXPO
MUREXPO - Ogólnopolskie Targi Budowlane


Budujesz Dom, Urządzasz Mieszkanie, Zakładasz Ogród? Szukasz oryginalnych rozwiązań architektonicznych i wnętrzarskich? Jesteś architektem, inżynierem, wykonawcą? Przyjdź na otwierające nowy sezon Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO i Targi MODNE WNĘTRZE, które odbędą się w dniach 8-10 kwietnia 2011 roku na warszawskim Torwarze. MUREXPO i MODNE WNĘTRZE to najważniejsze na Mazowszu imprezy dla osób profesjonalnie zajmujących się budową, wykańczaniem wnętrz i ich aranżacją jak i dla indywidualnych inwestorów. Sponsorami tej edycji MUREXPO są firmy Dachmur oraz JWCH Produkcja Budowlana.

Swoje wyroby i usługi zaprezentuje na targach ponad 250 producentów i dystrybutorów wyrobów budowlanych, chemii budowlanej, materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz, a także pracownie projektowe, firmy wykonawcze i doradztwa technicznego, stowarzyszenia oraz media. Ponadto, przedstawione zostaną produkty i rozwiązania z zakresu instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i grzewczych. W jednym miejscu można będzie dokonać wyboru najlepszych, najbezpieczniejszych wyrobów budowlanych i technologii oraz skorzystać z porad specjalistów wielu dziedzin.
Na MUREXPO i MODNE WNĘTRZE odbędą się szkolenia i warsztaty skierowane zarówno do architektów i inżynierów budownictwa, jak i do mieszkańców Warszawy. W pierwszym dniu targów będzie miała miejsce konferencja na temat Akustyki Zrównoważonego Budownictwa, która będzie poprowadzona przez Fabrykę Ciszy przy współpracy z Balance Education.
Z myślą o potrzebach indywidualnych inwestorów będzie działać Targowe Centrum Bezpłatnych Porad, w którym porad udzielać będą wysoko wykwalifikowani specjaliści z wieloletnią praktyką: architekci, projektanci wnętrz, specjaliści ds. wentylacji, architekci krajobrazu.
W „miasteczku YTONG i SILKA", tj. na powierzchni 400 mkw odbywać się będą profesjonalne bezpłatne szkolenia dla firm wykonawczych, pokazy dla klientów indywidualnych, konsultacje ze specjalistami, szkolenia dla uczniów szkół budowlanych.
Targom towarzyszyć będzie bogaty program edukacyjny, jak co roku ściśle związany z aktualnymi zagadnieniami ważnymi dla budujących, remontujących czy też urządzających swój dom.
Godziny otwarcia: 10.00 - 17.00
Ceny biletów:
12 PLN - normalny
8 PLN - po rejestracji na www.targibudowlane.pl


Źródło: ''