Data rozpoczęcia
2007-10-27
Data zakończenia
2007-10-28

27-28.10.2007 Warszawa
Targom, podobnie jak poprzednim edycjom, przyświeca idea prezentacji kompletnej oferty dla planujących budowę własnego domu - od kredytu, przez projekt, do domu pod klucz.
Targi Budowa Remont Dom organizowane są od ośmiu lat i zyskały opinię największych na Mazowszu targów budowlanych dla indywidualnych inwestorów. Wystawcami są - producenci i dystrybutorzy wyrobów budowlanych i instalacyjnych, chemii budowlanej, materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz. A także pracownie projektowe, firmy zajmujące się wykonawstwem i doradztwem budowlanym. Ponadto, przedstawiane są dostępne na rynku produkty i rozwiązania z zakresu instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i grzewczych, które w znaczący sposób warunkują jakość i prawidłowe funkcjonowanie nowoczesnych domów.
Nazwa targi pojawiająca się w tytule imprezy ma szersze od tradycyjnego znaczenie, część wystawiennicza, bowiem stanowi tylko jeden z elementów szerszej całości. Z myślą o potrzebach indywidualnych inwestorów działa Targowe Centrum Bezpłatnych Porad. Równie ważny jest program wydarzeń towarzyszących targom - spotkań, prelekcji, konferencji, warsztatów. Jestem przekonana, że Odwiedzający Targi będą mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą rynku budowlanego i instalacyjnego, dokonać wyboru najlepszych i najbezpieczniejszych wyrobów i technologii. Wierzę, że wzorem poprzednich edycji znajdą tu oczekiwaną wiedzę, niezbędną na różnych etapach budowy, a bezpośrednie spotkania i rozmowy z producentami będą z pewnością pomocne w podejmowaniu racjonalnych działań. Zachęcam gorąco do udziału w spotkaniach, dyskusjach i debatach. Do odwiedzenia targowych stoisk i zapoznania się z ofertą obecnych na naszym rynku firm.
Zapraszam - Magdalena Izdebska, Murator EXPO
Szczegóły: www.targibudowlane.pl

Organizator:

Murator EXPO Sp. z o.o.
ul. Senatorska 13/15
00-075 Warszawa
tel. (22) 829 66 80
fax (22) 829 66 81
e-mail: biuro@muratorexpo.pl
internet: www.muratorexpo.pl