Firma NWS, wiodący producent narzędzi ręcznych, zaprezentowała swój najnowszy produkt – szczypce do zdejmowania izolacji MultiCutter 3 w 1. Przyrząd ten jest unikalnym, a zarazem bardzo praktycznym połączeniem trzech narzędzi: obcinaczek bocznych, nożyka do zdejmowania izolacji z kabla o dużej średnicy oraz szczypiec do zdejmowania izolacji z kabla o małej średnicy. Dzięki szczypcom MultiCutter istnieje możliwość bardzo szybkiej „obróbki” kabla wielożyłowego za pomocą tylko jednego przyrządu. W ten sposób unikamy kłopotliwego oraz czasochłonnego dobierania kolejnych narzędzi.

Multifunkcyjne szczypce do zdejmowania izolacji MultiCutter marki NWS

MultiCutter marki NWS – narzędzie 3 w 1

Głowica szczypiec MultiCutter wykonana jest z narzędziowej stali chromowo-wanadowej o najwyższych parametrach. Ostrza tnące są dodatkowo indukcyjnie wzmacniane do poziomu 62 HRC. Oferowany typ pokrycia antykorozyjnego to chromowanie. Połączenie szczęk, dzięki niezwykle precyzyjnemu wykonaniu, umożliwia wiele cykli pracy bez widocznych oznak zużycia. Ergonomia trójskładnikowej rękojeści nie ma sobie równych wśród tego rodzaju przyrządów. Jest ona doskonale ukształtowana, dzięki czemu szczypce MultiCutter marki NWS trzyma się bardzo pewnie w dłoni, a wysiłek towarzyszący pracy jest minimalny. Tworzywo sztuczne zastosowane w rękojeści jest miękkie i elastyczne, a także przyjemne w dotyku. Co warte podkreślenia, tego rodzaju materiał eliminuje poślizg dłoni. Jest on również odporny na oddziaływanie chemiczne oraz mechaniczne. Na powierzchni rękojeści można znaleźć wszelkie istotne informacje, takie jak atesty czy kod kreskowy. Szczypce MultiCutter marki NWS są oferowane zarówno w wersji do pracy pod napięciem 1000V jak i bez takiego zabezpieczenia. Jak wszystkie produkty NWS, tak i MultiCutter charakteryzuje się niezwykłą wprost precyzją wykonania, funkcjonalnością, estetyką oraz trwałością. Dlatego też producent nie waha się udzielać na nie 5-letniej gwarancji.
Wielofunkcyjne szczypce MultiCutter marki NWS to połączenie 3 narzędzi do zdejmowania izolacji z kabli i przewodów w jedno poręczne i zapewniające najwyższy komfort pracy. Nowy produkt po raz kolejny potwierdza pozycję NWS, jako jednego z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw wprowadzających coraz to nowe patenty techniczne oraz udoskonalenia.

Michał Ostrowski, menedżer z firmy Lange Łukaszuk s.j.


Dane techniczne szczypiec MultiCutter marki NWS:
Cięcie kabla/drutu
Kabel > Ø 11 mm
Miękki drut > Ø 6 mm
Twardy drut > Ø 2 mm
Ostrza indukcyjnie wzmacniane 62-64 HRC
Odizolowanie kabla
Kable Ø 5-16 mm
3 x 1,5 mm2 > 5 x 1,5 mm2
Odizolowanie przewodu
Przewód > Ø 5 mm

Szczypce do zdejmowania izolacji MultiCutter marki NWS, cena netto 119,25 zł
Producent: NWS
Dystrybutor: Lange Łukaszuk www.langelukaszuk.plFirma NWS jest wiodącym na świecie producentem narzędzi ręcznych, takich jak różnego rodzaju kombinerki, obcinaczki boczne, szczypce itp.. Przedsiębiorstwo powstało w 1973 roku na gruzach największego ówcześnie producenta szczypiec w Niemczech Walter Gott. Zostało założone przez grupę doskonałych fachowców, byłych pracowników spółki Walter Gott, z Wilibaldem Nothen na czele. Nowej firmie udało się z powodzeniem połączyć najlepsze tradycje upadłego kolosa z dynamiką, młodością oraz innowacyjnością.
LANGE ŁUKASZUK rozpoczęła swoją działalność w roku 1987. Od tej pory skutecznie i z powodzeniem działa na konkurencyjnym rynku elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, osprzętu, oświetlenia automatycznego i klejów termotopliwych. Firma LANGE ŁUKASZUK postawiła sobie za cel szeroko zakrojone doradztwo techniczno-handlowe, handel specjalistyczny ze sklepami narzędziowymi i hurtowniami, a także z marketami budowlanymi. Sprzedanym wyrobom LANGE ŁUKASZUK zapewnia pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną w dwudziestu swoich punktach serwisowych na terenie kraju. Firma LANGE ŁUKASZUK udziela gwarancji, zgodna z gwarancją producenta, tj od 1 roku do 25 lat. Towar dostarczany jest do klienta w ciągu 24-48 godzin od przyjęcia zamówienia. Realizowane są też zamówienia w określonym terminie (just in time).